Cognac PARK Chia 8 Borderies Tessendier 43% 0,7 l (tuba)

Kód: KO99335
5 999 Kč 4 958 Kč bez DPH 8 570 Kč / 1 l
5 dnů

Cognac PARK Chia 8. Borderies, francouzský cognac vysoké kvality.

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a během svého volného času se rozhodl o ní starat. Jak roky plynuly, jeho nová práce se pro něj stála skutečnou vášní a začíná s výrobou jeho prvních eaux-de-vie koňaků. Distillerie Tessendier & Fils je nyní ve své čtvrté generaci jedním z největších výrobců koňaku v regionu Charente.

Distillerie Tessendier & Fils čerpá své zásoby od pěstitelů, kteří dodržují nejpřísnější požadavky s cílem zajistit kontrolu a kvalitu.

Každý rok je víno pečlivě vybíráno z nejlepších hroznů a oblastí, před destilací v našem vlastním lihovaru v souladu s tradiční metodou se uloží v měděných hrncích. Každá fáze výroby je v souladu s přísnými pravidly a používanými platnými právními předpisy. Grand Breuil je koňak mimořádně vysoké kvality v elegantním balení. Je vyrobený pouze z nejlepších vybraných «eaux-de-vie». Chuť tohoto cognacu je pozoruhodná a uspokojující pro nejzkušenější znalce stejně jako pro ty, kteří chtějí rozšířit své základní znalosti koňaku. S dobře vyváženou dlouhotrvající vůní a strukturovanou paletou dává tento koňak radost těm, kteří oceňují dobře udělaný a velmi exkluzivní produkt.

43% alkoholu

Kategorie: Alkoholické nápoje, Cognac
Vinné destiláty podle druhu: Cognac

Historie palírny Tessendier & Fils se datuje do roku 1880. V té době Gaston TESSENDIER, učitel matematiky, zdědil vinici v regionu Cognac a ve svém volném
čase se rozhodl o ni starat. Jak roky plynuly, jeho nový koníček se pro něj stal skutečnou vášní a začal s výrobou svých prvních eaux-de-vie cognac. Dnes již je
společnost ve vlastnictví čtvrté generace rodiny Tessendier, ta se stala během let jedním z největších výrobců cognacu v regionu Charente. Grand Breuil patří mezi cognacy mimořádné kvality a jeho krása je podtrhnuta elegantním obalem. Cognacy jsou vyrobeny pouze z nejlepších vybraných eaux-de-vie. Chuť těchto produktů je pozoruhodná a uspokojí i ty nejzkušenější znalce, stejně tak i ty, kteří se s cognacem teprve seznamují.

Poté, co vedení společnosti převzali bratři Jérôme a Lilian Tessendier, kteří jsou již čtvrtou generací vyrábějící cognac, se rozhodli zaměřit celou svou práci a know how na rozmanitější škálu výrobků. Ročně vyrobí přes tři sta nových eux-de-vie. V současnosti nabízí jejich společnost více než čtyřista výrobků nejvyšší kvality.
Každý produkt je vyráběn podle vysokých nároků zákazníků, kteří aktivně spolupracují s výrobcem. Zajímavostí je, že zásoby společnosti Tessendier tvoří přes 15 000 barelů o objemu 350 - 400 litrů a 60 sudů o objemu 25 000 - 50 000 litrů, což dohromady dává 75 000 hektolitrů cognacu, který je uložen ve dvou sklepích o rozloze přes 15 hektarů