Isautier Arrangé Wild Mandarin 40% 0,5 l

Kód: RU99621

Isautier Arrangé Mandarine Sauvage je specialita od Reunionské společnosti Isautier, která je známá svými nesrovnatelně chutnými aranžemi. Pro tento recept vybrali mandarinky ""vangassaye"", divoký druh vyskytující se na jihu ostrova. Alkoholát těchto mandarinek (destilace ovoce s alkoholem)
byl poté přidán do isautierského rumu.

byl poté přidán do isautierského rumu.

Ovocné překvapení z ostrova Réunion, i tak by šly charakterizovat sympatické rumíky Isautier, které se již více než 170 let vyrábí ve stejnojmenné palírně na ostrově La Réunion. Isautier rumy v sobě spojují kvalitní rum a neobvyklé ovocné chutě.
No řekněte sami - jak často se setkáte s banánovým či citrónovým rumem? Za vznikem značky Isautier stojí bratři Louis a Charles Isautierovi, kteří v roce 1832 přijeli na ostrov Réunion a v roce 1845 zde založili první palírnu rumu.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Reunion