Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev)
Kód: OSA071Související produkty
Detailní popis produktu
Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) je absinth s obsahem alkoholu 70 %, a objemem 0,7 l v holé láhvi. Na lahvi Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) je zajímavé hlavně to, že nejde o anonymní univerzál, ale o produkt s jasně čitelným stylem a konkrétním použitím. Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) patří do portfolia značky Starorežná; původ a styl míří na Česko. U varianty Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) starorežná Absinth reprezentuje tuzemský absinthový styl s vyšším alkoholem a výraznou bylinnou aromatikou. U lahve Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) zajímavé na téhle lahvi je hlavně to, že nejde o anonymní univerzál, ale o produkt s jasně čitelným stylem a konkrétním použitím.
U varianty Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) profil míří na pelyněk, anýz, byliny a zahřívací, dlouhý závěr. Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) má smysl pro zákazníka, který hledá konkrétní styl k pomalému pití, digestivu nebo tematické degustaci a nechce generickou supermarketovou nudu. U velikosti Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) platí, že objem této lahve je praktický pro běžný domácí bar, degustaci i rozumné tempo spotřeby. Při podávání Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) má smysl pro absinthový rituál s ledovou vodou, případně pro pomalé zkoušení v malém objemu. Starorežná Absinth 70% 0,7 l (holá láhev) se nejvíc předvede ve chvíli, kdy mu dáš prostor a nebudeš ho přebíjet přehnaně studeným servisem nebo agresivním mixem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alkoholické nápoje |
|---|---|
| EAN: | 8594001441365 |
| Pálenky podle druhu: | Absinth |
| Pálenky podle původu: | Tuzemské pálenky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Spojením dvou tradičních předních českých nápojářských společností GRANETTE a Starorežná Prostějov vznikla vzájemnou fúzí 1. ledna 2011 nová firma GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries.
Spojením těchto společností vznikla na českém trhu firma, která je objemem své výroby
120 tisíc hektolitrů alkoholických nápojů ročně více flexibilní a konkurenceschopná. Stala se největším ryze českým výrobcem lihovin na českém trhu. Úspěchy ovšem neslaví pouze na domácím poli. S produkty pocházejících z výrobních linek GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries se můžete setkat i v dalších dvaceti zemích pěti světových kontinentů.
Historie likérky GRANETTE & STAROREŽNÁ DISTILLERIES a.s. sahá až do 16. století, kdy v roce 1518 Vilém z Pernštejna a Helfštýna udělil právovárečný monopol 68 prostějovským osadníkům. Začala tak 500-letá historie likérky v Prostějově. O několik století později na jiném místě v tehdejším Krásném Březně u Ústí nad Labem byla bratry Eckelmanny a Ludwigem Bramschem první továrnu na výrobu pekařského droždí v tehdejší Rakousko Uherské monarchii. Spolu s výrobou droždí byla také zahájena výroba likérů a lihovin.
