Tequila Casco Viejo Blanco 38% 0,7 l

Kód: TE40
410 Kč 339 Kč bez DPH 586 Kč / 1 l
Skladem

Je nezrající tequilou o obsahu modrého agáve 70 %, což je v Mexiku u takzvaných mixto tequil ne zcela běžný jev

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tequila Casco Viejo Blanco 0,7 l je nezrající tequilou o obsahu modrého agáve 70 %, což je v Mexiku u takzvaných mixto tequil ne zcela běžný jev.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje, Blanco, Silver (stříbrná) Mixto jen MAXI láhve
Tequila podle klasifikace: Blanco, Silver (stříbrná)
Tequila podle typu: Mixto
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
J Avatar autora | 10.6.2023
Vcelku levná, voňavá tequila. Chuť dost podobná na Tequila Olmeca Blanco, jen malinko kultivovanější. Začátek jemný po agáve, následně lehká alkoholová dochuť. Na samotné pití spíše ne, ale do míchaných drinků není problém. Poměr cena-kvalita OK. Mixto, NOM1610.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Tequily Don Agustín vyráběny 100% mexickou rodinnou společností Tequila Supremo, kterou pod původním názvem „La Arandina“ založil v Arandas v roce 1938 Don Jose Augustin Camarena. Tequily zde vyráběné pocházejí z Los Altos neboli vysočiny státu Jalisco, kde se na-chází úrodná půda bohatá na železo. Rodina Camarenů patří mezi čtyři nejvýznamnější pěstitele agáve v Mexiku. Společnost vlastní více než 1 000 hektarů půdy, na kterých pěstuje více než tři miliony agáve.K vaření agáve používá Casa Tequilera Casco Viejo tradiční pece, které se skládají z jílu, cihel a dřeva. Vaří se zde 24 hodin a 24 hodin se nechává chladnout. Proces fermentace neboli kvašení probíhá v otevřených tancích bez dalšího zahřívání. Tanky mají obsah 24 000 litrů a kvašení v nich trvá 72 až 96 hodin.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.