Lauder's Finest 40 % 0,7 l (holá láhev)

Kód: WH2477
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
375 Kč 310 Kč bez DPH 535,71 Kč / 1 l
5 pracovních dnů

Je výborná kombinovaná whisky, kterou si vychutnává tisíce skotských konzumentu. Lauder acute;s je perfektní blend whisky, kde každý ze sladu a obilí má vyváženou rovnováhu naším sládkem, mistrem kombinování do produktu a magicky jemnou skotskou. nbsp;

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lauder’s Finest je stará škola blended Scotch, která není postavená na módních příbězích o finiších, single cask selekcích ani marketingové gymnastice. Je zajímavá právě tím, že představuje tradiční, poctivě míchaný blend s dlouhou historií a velmi přímočarým účelem: nabídnout hladkou, přístupnou skotskou pro běžné pití, bez zbytečné okázalosti.

Značku založil Archibald Lauder v Glasgow už v roce 1834 a patří mezi dlouhověké klasiky skotského blendovaného světa. Oficiální web dnes u základní řady mluví prostě o variantě Finest a sekundární zdroje připomínají, že historicky šlo o blend složený z většího počtu různých whisky. U dnešní lahve nemá smysl tvrdit přesné detaily sudového managementu, když nejsou jasně dohledatelné, ale styl je zřejmý: měkký, sladší a postavený na vyvážení maltových a grain složek.

Ve vůni je Lauder’s příjemně nenáročná. Nabízí lehký med, vanilku, jablečnou slupku, sladové sušenky a decentní kořenitost. Chuť je jemná, kulatá a snadno čitelná: karamel, cereální tóny, trochu ovocnosti, měkký dub a lehce pepřový dozvuk. Není to whisky, která má oslnit vrstveností, ale lahev, která funguje přes jednoduchou pitelnost a stabilní profil.

Dává smysl pro zákazníka, který chce tradiční skotský blend do domácího baru, na běžné nalévání nebo do jednoduchých drinků, kde není potřeba drahá single malt. Dobře funguje čistá i na ledu, ale největší logiku má v highballu, whisky se sodou nebo jako základ klasického whisky & ginger. Přesně tam ukáže, proč si podobné blendy drží místo na trhu i vedle módnějších lahví.

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
EAN: 5024546366609

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Lauder’s je tradiční skotská blended whisky, která míří hlavně na zákazníky hledající přístupný, klasický a cenově rozumný blend. Hodí se pro běžné pití i jednoduché míchané nápoje, kde je důležitá čitelnost a spolehlivost stylu.

  • Země původu: Skotsko
  • Kategorie: blended whisky
  • Čím je značka známá: tradičním a přístupným stylem
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.