Monin Sirup Gomme 0,7 l

Kód: SI086
242 Kč 216 Kč bez DPH 346 Kč / 1 l
Skladem

Arabská guma je přírodní guma, které se někdy říká i guma z akácie. Získává se z mízy akácií pěstovaných převážně v Africe. Je to komplexní jedlá směs sacharidů a glykoproteinů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monin Sirup Gomme 0,7 l. Arabská guma je přírodní guma, které se někdy říká i guma z akácie. Získává se z mízy akácií pěstovaných převážně v Africe. Je to komplexní jedlá směs sacharidů a glykoproteinů. Kromě použití ve výtvarnictví a fotografii je hojně používána v potravinářství, neboť dokáže výrobku dodat zvláštní konzistenci a výjimečnou stabilitu. Je obsažena v mnoha cukrovinkách, z nichž nejtypičtější jsou pochopitelně žvýkačky. Monin Gum sirup je vyroben z arabské gumy a pomerančových květů. Pokud usilujete o autentický, originální drink použijte Monin Gum do drinků tam, kde byste sáhli po běžném cukrovém sirupu. A je to!

Barva: transparentní

Chuť: neutrální vůně s jemnými stopami pomerančového květu. Těžká, zaoblená chuť s prvky pomerančového květu.

Tipy: je využíván především těmi, kdo chtějí ve svých drincích dosáhnout jedinečné chuťové rovnováhy ve svých autorských drincích. Zkuste s rumem a lime juice při přípravě klasického Daiquiri!

Použití: sour drinky, daiquiri, ovocné punče, smoothies

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 11.9.2019
Výborný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.