Mauritius Blue Dodo White Coconut 40% 1 l (karton)

Kód: RU994219
2 289 Kč 1 892 Kč bez DPH 2 289 Kč / 1 l

Společnost Mauritius Dodo vytvořila ohromující kus řemeslné výroby skla se stáčením svého bílého macerovaného rumu do ručně vyráběné lahve v jejímž středu uvidíte postavičku okouzlujícího modrého ptáka Dodo.

Zatímco Dodové byli známí svým modrošedým peřím, jasný rumový odstín dodává tomuto malému chlapíkovi přitažlivý vzhled, který jistě upoutá pozornost. Exkluzivní rum z Mauriciusu. Jeho chuť a vůně je po cukrové třtině, květinách a kokosu.

Stříbrný rum z Mauricia Dodo je již sám o sobě fantastický dram, ale tvůrci jej posunuli o krok dále s jedinečnou prezentací lahve ve tvaru dodo.
Toto chytré kývnutí na nelétavého ptáka, původem z Mauricia, dodává celkovému zážitku z vychutnávání tohoto výjimečného rumu hravý nádech. I když dodo možná v 17. století vyhynul, v srdcích a nápojových skříních rumových nadšenců všude se mu daří!

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle Země: Mauritius