Bohemia sekt demi sec 0,2 l

Kód: VS0101
61 Kč 50 Kč bez DPH 305 Kč / 1 l
Skladem

Cuvée je sestavováno podle originální receptury z vysoce kvalitních bílých vín nejlepších odrůd

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohemia sekt demi sec 0,2 l, věčně mladý Bohemia Sekt demi sec je jakostní šumivé víno harmonické, jemně polosladké chuti a svěží středně plné květnaté vůně. Cuvée je sestavováno podle originální receptury z vysoce kvalitních bílých vín nejlepších odrůd. Jeho popularita roste i v létě ndash; v horkém letním odpoledni v kombinaci s vyzrálými jahodami přináší Bohemia Sekt demi sec to nejlepší osvěžení. Bez obligátní bdquo;Bohemky ldquo; se neobejde žádná oslava narozenin, promoce, svatby či Silvestr.

5
3x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 27.4.2022
Mohu jen doporučit. Skvělá volba jen pro malý přípitek pro dva.
5
TK Avatar autora | 18.12.2021
No co napsat. Tyto malé šampusy miluji. Když se otevře velká láhev, tak postupně vyvětrává. Kód když se nedopije. Ale tyto lahvičky 0,2L jsou úžasné. Vždy se načte nová a je šampus pokaždé čerství a plný bublinek. No a jako dárek třeba s oříškama vždy potěší.
3
PR Avatar autora | 20.10.2018
spokojeni,jedna láhev,ale vyšuměla do poloviny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Vznik firmy ve Starém Plzenci se datuje do roku 1942. První šumivé víno se objevilo na trhu v roce 1945 pod názvem Black Widow, vzápětí začala výroba Château Radyně. Na přelomu čtyřicátých a padesátých let zde dočasně působil francouzský odborník Louis Girardot, který předával svým českým kolegům svoje zkušenosti z výroby šampaňského vína. Od roku 1953 se firma začala specializovat na produkci šumivých vín. Objem výroby pak zvolna stoupal až do roku 1970, kdy došlo k prudkému nárůstu výroby. Na trhu sektů se objevila nová, velmi ambiciózní značka Bohemia Sekt, jejíž prodeje zanedlouho po uvedení na trh pokořily hranici jednoho milionu litrů za rok.

Významným dnem historie značky byl 1. leden 1991, kdy vznikl delimitací ze státního podniku České vinařské závody Praha samostatný právní subjekt, který získal v červenci 1995 název BOHEMIA SEKT, a.s. Společnost si buduje na jižní Moravě surovinové zázemí prostřednictvím vlastních vinic i smluvních dodavatelů hroznů V současnosti je Bohemia Sekt nejoblíbenější tuzemskou značkou sektů..

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.