Havana Club Tributo 2023 40% 0,7l (kazeta)

Kód: RU99819
10 646 Kč 8 798 Kč bez DPH 15 209 Kč / 1 l
Skladem

Výjimečně intenzivní a komplexní na patře, jemný buket s rovnováhou a osobitostí na patře. Dominantní rovnováha mezi sušeným ovocem a zralým sušeným ovocem, která se snoubí s tóny sladké čokolády a klasičtějšího koření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Značka Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.

Barva: Sytě jantarová s tmavými a načervenalými odlesky
Vůně: Aromatická, bez agresivity, s vynikajícími tóny třtinového medu propletených s rozinkami a červeným ovocem, ustupující jemným oříškům a květinovým tónům pro finální vůni.
Chuť: Výjimečně intenzivní a komplexní na patře, jemný buket s rovnováhou a osobitostí na patře. Dominantní rovnováha mezi sušeným ovocem a zralým sušeným ovocem, která se snoubí s tóny sladké čokolády a klasičtějšího koření.
Dlouhý a hladký závěr na patře s příjemnou chutí tabáku a kávy, která trvá několik minut

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Alkoholické nápoje
Rumy podle typu balení: Dárkové balení
Rumy podle Země: Kuba
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 21.3.2024
+ Prostě Havana, co dodat?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění “aneja miento”: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Znaška Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.