Whisky Highland Park 12YO 40% 0,7 l (karton)

Kód: WH98820
991 Kč 819 Kč bez DPH 1 416 Kč / 1 l
5 dnů

Highland Park patří mezi nejvšestrannější sladové whisky. V ostrovním stylu v sobě spojuje prvky klasické sladové whisky jako kouřovost, sladovost, jemnost, vyzrálost a plnost chuti. Zraje v soudcích po sherry i bourbonu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Palírnu Highland Park založil David Robertson a kněz Magnus Eunson. Robertson byl policista a Eunson ilegální palírník, který pálil whisky již dávno předtím a před zákonem ji schovával v místním kostele. Highland Park patří mezi nejvšestrannější sladové whisky. V ostrovním stylu v sobě spojuje prvky klasické sladové whisky jako kouřovost, sladovost, jemnost, vyzrálost a plnost chuti. Zraje v soudcích po sherry i bourbonu.

Vůně: sladký vřesový med, jemné náznaky kouře Chuť: jemně nakouřená, sladká po medu a sladu, sušené ovoce, koření a nádech dubového sudu. V závěru jemná rašelina a přetrvávající vřes. Barva: zářivě jantarová Velkolepá 12- ti letá single malt whisky s výřečným názvem "Viking Honour".

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LM Avatar autora | 21.11.2018
Velice spokojena. Rychlé doručení, bezproblémová komunikace.
5
Avatar autora | 16.11.2018
Skvělá whisky. Doporučuji.
5
Avatar autora | 10.11.2018
lahodná chuť lehce nakouřené whisky
5
RB Avatar autora | 8.11.2018
Jsem velmi spokojen. Díky za rychlé a bezchybné doručení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Highland Park je skotská palírna společnosti Highland Distilleries plc nacházející se ve městě Kirkwall na ostrově Orkney. Palírna byla založena v roce 1798 a produkuje čistou sladovou malt whisky. Snahou palírny je dodržovat tradiční zvyklosti a proto po dobu své existence těží rašelinu stále ze stejného rašeliniště Hobbister Moor, která dodává whisky specifický nasládlý kouřový charakter. Single malt whisky se vyrábí z vody a sladu, který se suší nad ohněm z rašeliny. Destilát zraje v soudcích po sherry i po bourbonu.

Celkovým výsledkem je whisky skutečně vyhraněného charakteru.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.