Pacto Navio

Webová stránka značky: Pacto Navio

 

Na začátku 19. století byla Havana jedním z nejvíce prosperujících měst na západní polokouli, uznávaným pro svou tropickou koloniální krásu a tlukoucím srdcem mezinárodního obchodu. Známý jako „klíč k Novému světu“ pro svou strategickou polohu, byl to křižovatkový přístav všech obchodních cest spojujících Evropu s Amerikou.

Představte si magnetickou návnadu Havany: mezinárodního obchodního domu, kde by se obchodníci a dobrodruzi scházeli, aby vyměnili zboží starého světa za poklady Nového světa – porcelán za stříbro, broskve za ananas, hrozny za cukrovou třtinu...

Na tuto globální křižovatku bylo přivedeno vzácné víno Sauternes.

Jakmile bylo sladké víno přijato a vyloženo v Havaně, jeho sudy byly naplněny tím nejlepším kubánským rumem, který přinesl chuť oblíbeného bohatého tmavého likéru zpět k břehům Evropy.

 

Během tříměsíční plavby zpět do Francie dojde na každé lodi k náhodnému setkání – kubánský rum čvachtající v sudech nasáklých vínem Sauternes dostal něco mimořádného: zvláštní aroma, jemnější bohatší chuť.

Dnes rum Pacto Navio oslavuje toto živé spojení tím, že se dokončuje v sudech od vína Sauternes dovezených z oblasti Bordeaux. Objevte znovu toto nečekané spojení v harmonickém kubánském rumu plném francouzského charakteru a karibské duše.

Když se kubánský rum potká s dobrým vínem.

 

1 položek celkem
Pacto Navio French Oak red Wine Cask 40% 0,7l
823 Kč

Pacto Navio představuje jedinečný kubánský rum, jenž vzniká zráním v sudech po francouzském víně Sauternes. Jde o směs až deseti rumových bází z...

Kód: RU99428

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.