Agwa XO Coco de Cartel - likér z lísků koky 43% 0,7 l

Kód: LI9804
1 069 Kč 883 Kč bez DPH 1 527 Kč / 1 l

Agwa XO Coca de Cartel je prémiový likér s výraznou a skvělou chutí lístků koky. Je vyráběný z bolívijské koky, amazónské guarany, čínského kořene ženšen a 36 dalších bylin. Agwa XO se míchá s matchou a 8 let zrajícím karibským rumem. Výsledkem je likér výrazné a hladké chuti se skvělou chutí lístků koky. Lístky koky jsou dopravovány z Bolívie do výrobního závodu v Amsterdamu, kde se dále ručně zpracovávají a destilují. Pití AGWA v kombinaci s citrónem funguje stejně jako žvýkání lístků koky s citrónem, což je běžnou praxí Jihoameričanů pro udržení delšího stavu bdělosti.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Hořké, bylinné a kořeněné