Kopřiva nať bylinný čaj 50g Wolfberry

Kód: TEA915
23 Kč 21 Kč bez DPH 460 Kč / 1 kg
5 dnů

Kopřiva bylinný čaj Wolfberry 50 g. Kopřiva dvoudomá nať 50 g je známou léčivkou, ze které lze připravit čaj. Ten je znám tím, že čistí lidský organismus a posiluje mnoho jeho funkcí. Zevně se nálev používá také ve formě šamponů a vlasových balzámů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak připravit kopřivový nálev
Jednu až dvě čajové lžičky usušené kopřivové nati se přelijí 0,25 l vroucí vody a nechají se 10 – 15 min vyluhovat, pak se scedí. Nikdy nevaříme!

Schválená lékařská tvrzení
•  Vylučování vody z organismu
•  Normální činnost kardiovaskulárního systému
•  Normální činnost ledvin – vylučování
•  Osvěžení těla
•  Normální stav kloubů
•  Přirozená obranyschopnost normální funkce prostaty
•  Normální funkce dýchacího systému

Nať kopřivy obsahuje spoustu minerálů a železo. Dobře působí na žaludek a játra, podporuje trávení, vylučování žluči, vody z organismu a vyprazdňování střev. Užívá se při chřipce a léčí dýchací orgány. Podporuje také normální činnost kardiovaskulárního systému a normální stav kloubů

Charakteristika kopřivy
Ačkoli se řadí mezi plevel, je kopřiva dvoudomá všestranně využitelná léčivá rostlina. Využívá se v kuchyni, v kosmetice nebo jako hnojivo na zahrádce. Nejčastěji se kopřiva vyskytuje na okrajích lesů, při cestách, plotech, ve štěrku a hromadách suti, od nížin až do hor.

Nejlepší doba ke sběru kopřiv je na jaře. Od března do dubna se sklízejí především mladé výhonky, pokud však kopřivu kosíme, můžeme ji sklízet téměř celý rok. Kopřiva dvoudomá pověšená v domě platila za silný ochraňující prostředek před všemi nemocemi. Pokud přesto někdo v domě onemocněl, byl kopřivou vyšlehán.

Dávkování
Čaj se pije teplý 2 – 3 x denně.

Skladování
Skladujeme v uzavíratelné nádobě na tmavém a suchém místě.

Obsah
50 g

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 4.4.2024
+ ok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.