Starorežná Griotte lucerna 25% 0,7 l (holá láhev)

Griotte Lucerna likér 25% 0,7l Starorežná - Značková slazená lihovina s hořkomandlovou příchutí. Obsahuje vysoký podíl višňové šťávy. Tato lihovina je oblíbena u žen. Je možné ji použít do míchaných nápojů a na zmrzlinové poháry.

Kód produktu LIK00300
Značka Granette Starorežná Distilleries a.s. (alko)
Kategorie Likéry

Likéry podle typu Ovocné

Avatar autora | 11.5.2019
+ Nechutnala jsem ještě tu griotku, čeká na narozeniny, ale jsem zcela unešená z toho obalu. Je to naprostá klasika. Vypadá to moc pěkně.

PR Avatar autora | 28.12.2017
To je ta nejlepší griotka!

Spojením dvou tradičních předních českých nápojářských společností GRANETTE a Starorežná Prostějov vznikla vzájemnou fúzí 1. ledna 2011 nová firma GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries.
Spojením těchto společností vznikla na českém trhu firma, která je objemem své výroby
120 tisíc hektolitrů alkoholických nápojů ročně více flexibilní a konkurenceschopná. Stala se největším ryze českým výrobcem lihovin na českém trhu. Úspěchy ovšem neslaví pouze na domácím poli. S  produkty pocházejících z výrobních linek GRANETTE & STAROREŽNÁ Distilleries se můžete setkat i v dalších dvaceti zemích pěti světových kontinentů.

Historie likérky GRANETTE & STAROREŽNÁ DISTILLERIES a.s. sahá až do 16. století, kdy v roce 1518 Vilém z Pernštejna a Helfštýna udělil právovárečný monopol 68 prostějovským osadníkům. Začala tak 500-letá historie likérky v Prostějově. O několik století později na jiném místě v tehdejším Krásném Březně u Ústí nad Labem byla bratry Eckelmanny a Ludwigem Bramschem první továrnu na výrobu pekařského droždí v tehdejší Rakousko Uherské monarchii. Spolu s výrobou droždí byla také zahájena výroba likérů a lihovin.

Nezbytné (vždy aktivní nelze vypnout)
Analytické
Pomáhají nám pochopit, jak web používáte. S jejich pomocí ho můžeme zlepšovat
Profilující (marketingové)