Moravíno Valtice
Vinařství Moravíno sídlí ve Valticích – v hlavním městě moravského vinařství. Hospodaří na 33 hektarech vlastních vinic rozesetých na excelentních tratích Kačisdorfské pole, Pod Reistnou a Knížecí vyhlídka.
O vinařství Moravíno staví na hluboké znalosti místního terroir a kombinuje moderní výrobní postupy s tradičním přístupem. Cílem je co nejvěrnější vyjádření odrůdy a stanoviště.
Vína Bílá vína Moravína jsou jemně aromatická s květinovými tóny doplněnými o akcenty lipového medu. Červená se vyznačují vůní lesního ovoce a marmelády. Sortiment pokrývá denní vína i archivní výběry.
Výpis produktů
Kód: VIN109897
286 Kč
Měrná cena:
381,33 Kč / 1 l
Burgunder Pálava, výběr z hroznů "Valtice, Kačisdorfské pole" 2023/24 0,75l Vinařství Moravíno
Zlatožlutá barva. Vůně kvetoucího bezu a...
Kód: VI4064
267 Kč
Měrná cena:
356 Kč / 1 l
Moravíno Valtice Burgunder Cabernet Sauvignon výběr z hroznů 0,75l, Tmavě červená barva s granátovými odlesky
Kód: VI106384
225 Kč
Měrná cena:
300 Kč / 1 l
Moravíno Merlot, pozdní sběr "Valtice, Kačisdorfské pole" 2024 0,75 l - červené víno, Česko.
Kód: VIGB0246
215 Kč
Měrná cena:
286,67 Kč / 1 l
Tramín červený výběr z hroznů "Valtice, Kačisdorfské pole" (polosladké) 2016 0,75 l - bílé víno.
Kód: VIGB0245
205 Kč
Měrná cena:
273,33 Kč / 1 l
Rulandské bílé, pozdní sběr "Valtice, Kačisdorfské pole" - bílé víno, Česko.
Kód: VIGB0047
286 Kč
Měrná cena:
381,33 Kč / 1 l
Burgunder Rulandské bílé, výběr z hroznů " Valtice, "Kačisdorfské pole - bílé víno, Česko.
Kód: VIGB0046
286 Kč
Měrná cena:
381,33 Kč / 1 l
Burgunder Merlot, výběr z hroznů "Valtice, Kačisdorfské pole" - červené víno, Česko.
Kód: VIGB0045
282 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 1 l
Chuť je plná, harmonická s jemnými ovocně-čokoládovými tóny, mírně dominuje příchuť džemu z červeného a černého bobulového ovoce podpořená jemně...
Kód: VINB12104
Kód: VINB1345
200 Kč
Měrná cena:
266,67 Kč / 1 l
Ryzlink vlašský pozdní sběr "Valtice, Pod Reistnou" 2023/24 0,75l Vinařství Moravíno
Světle žlutá barva. Květinová vůně s tóny zralého grepu....
Kód: VI6633
220 Kč
Měrná cena:
293,33 Kč / 1 l
Rulandské Modré VOC "Valtice, Pod Reistnou" 0,75l Vinařství Moravíno
Rubínová barva. Nazrálá vůně kompotovaných třešní s tóny kakaa a...
Kód: VI8866
200 Kč
Měrná cena:
266,67 Kč / 1 l
Rosé Cabernet Sauvignon, pozdní sběr " Mikulov, Pod Sv. Kopečkem" 0,75l Vinařství Moravíno
Barva světle růžová. Ovocná vůně s tóny bílých květů....
Kód: VI999229
Kód: VI4488
197 Kč
Měrná cena:
262,67 Kč / 1 l
Frizzante perlivé Moravíno 0,75l
Světle zlatá barva. Vůně sladce ovocná s nádechem akátu. Chuť kořenitá po citrusech s tóny bezinkového sirupu.
Kód: VI995
282 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 1 l
Moravíno Valtice Merlot červené víno pozdní sběr 2023 12% 0,75l barva je sytá granátově červená s do cihlova zabarveným meniskem.
Kód: VINB926
222 Kč
Měrná cena:
296 Kč / 1 l
Moravíno Valtice Tramín červený bílé víno polosuché výběr z hroznů 2023 13% 0,75l barva je sytější zlatavě žlutá.
Kód: VIN180
212 Kč
Měrná cena:
282,67 Kč / 1 l
Moravíno Valtice Merlot 12% 0,75l
Barva: barva je sytá granátově červená s do cihlova zabarveným meniskem
Chuť: chuť je plná,...
Kód: VI1618
Ovládací prvky výpisu
Načíst 18 dalších
38 položek celkem