Vážení zákazníci, nadále doručujeme jak jste zvyklí a jak to aktuální situace umožňuje. Nechceme však nikoho ohrozit, proto je u nás nyní možná platba za zboží pouze přes platební bránu nebo převodem. Prodejna ve Vsetíně je až do odvolání uzavřena. Děkujeme.

nabídka pro firmy

Poptáváte prezenty pro Vaše zákazníky, partnery nebo zaměstnance? S důvěrou se na nás obraťte. Dodáváme na míru od roku 1993 firmám od těch nejmenších po nadnárodní společnosti.

• Poradíme s výběrem
• Připravíme cenovou kalkulaci a způsob platby
• Dohodneme si přesný termín dodání
• V případě zájmu zajistíme například dárkové boxy, samolepky s Vaším logem, vlastní etikety a další

Tichá vína v hodnotě do 500 Kč za kus lze zařadit do nákladů, pokud jsou označeny Vašim logem.

Upozornění:

Upozorňujeme, že alkoholické nápoje nad 19% obsahu alkoholu, neslouží k dalšímu prodeji.

V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailu: info@gastroklub.cz