Royal Oporto Ruby 0,75 l dárkový box se skleničkami

Kód: PV019
409 Kč 338 Kč bez DPH 545 Kč / 1 l
Skladem

Směs mladých plných červených portských vín. Má zralé aroma s rafinovanou vůní lesních jahod

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs mladých plných červených portských vín. Má zralé aroma s rafinovanou vůní lesních jahod. Prezentuje se plným tělem a harmonickou chutí. Oproti jiným Ruby ve své kategorii vyniká kvalitou a chutí. Doporučujeme podávat při teplotě 15–18° C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské víno, sherry, madeira
Portské vína: Portské víno
5
3x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
Avatar autora | 7.8.2022
koupě tří Portských byl dobrý nápad, toto je trochu slabší než bílé porstké, ale přesto se po třech hned zakouřilo, spokojenost
5
Avatar autora | 30.5.2022
+ výborné portské víno
- nevýhody žádné

úplná spokojenost
5
Avatar autora | 25.4.2022
+ výborná osvědčená kvalita portského vína
- nevýhody žádné

úplná spokojenost, léty prověřeno...
5
AK Avatar autora | 5.11.2019
Velice spokojená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení roku 1756, kdy portugalský král José I. zakládá vydáním Královské Charty společnost Real Companhia Velha, roste důležitost společnosti, což dokazuje spolupráce s většinou královských rodin, které se postupně střídaly na portugalském trůně. V době založení společnost vlastní vinice o celkové rozloze 1 500 hektarů (v Portugalsku se nazývají Quintas), které jsou roztroušeny po celém údolí Douro. Dnes patří mezi nejvýznamnější producenty a největší vlastníky vinic v regionu Douro. K nejproslulejším Quintas, které leží v těch nejlepších polohách, patří: Quinta das Carvalhas, Quinta do Casal da Granja, Quinta de Cidrô, Quinta dos Aciprestes a Quinta do Carvalhal. Samotné víno však zraje ve starodávných sklepích ve Vila Nova de Gaia, kde je ho na ploše 180 000 m2 uloženo na 40 milionů litrů. V roce 2006 oslavila Real Companhia Velha 250 let existence a nepřerušené produkce portských vín. Znamená to nejen bohatou historii, ale také určitý závazek pro budoucnost. Není mnoho starých společností a zvláště ne vinařských. Real Companhia Velha je výjimečná svou historií, která se automaticky spojuje s historií portského vína. Je nejstarší tradiční společností, která se zabývá výrobou a vývozem portského vína a je producentem vynikající značky Royal Oporto.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.