Gin Hendricks 41.4% 0,7 l

Kód: GI25
662 Kč 547 Kč bez DPH 946 Kč / 1 l
Skladem

Malosériově vyráběný gin destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan, plněný do lahví, které připomínají staré lékárenské dózy. Neobyčejný destilační proces ve spojení s podivně lahodným souhrnem výtažků vytváří jediný gin svého druhu, který je vášnivě milován malou, ale rostoucí hrstkou jedinců po celém světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hendricks gin 0,7 l je malosériově vyráběný gin destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan, plněný do lahví, které připomínají staré lékárenské dózy. Neobyčejný destilační proces ve spojení s podivně lahodným souhrnem výtažků vytváří jediný gin svého druhu, který je vášnivě milován malou, ale rostoucí hrstkou jedinců po celém světě. Žádný jiný gin nechutná jako Hendrick rsquo;s gin, protože žádný není vyráběn jako on. Rafinovaná galerie bylin a přírodních ingrediencí je do Hendrick rsquo;s ginu bdquo;zabudovávána ldquo; v průběhu destilace na jednom ze čtyř na světě dochovaných tzv. Carter-Head destilačních přístrojů, kde se ingredience nevaří, ale koupou ve výparech. Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté OKURKA! Její esence se získává drcením čerstvého plodu a následným míšením dřeně se studenou vodou. To vše přispívá k procesu velmi pomalého louhování základních jemných chutí a aroma, které můžeme vychutnávat v každé z nemnoha lahví tohoto nejneobvyklejšího ginu na světě.

Jak správně namíchat Hendricks gin tonic

5
4x
4
1x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
Avatar autora | 8.1.2024
+ zvláštní chuť

5
TZ Avatar autora | 7.6.2021
Velmi vyvážený gin. Jemná vyvážená chuť. Gin vyšší třídy.
5
G Avatar autora | 9.11.2017
Jedinečný....není pro každého :-)
5
N Avatar autora | 7.11.2017
+ Obsah nemá smysl hodnotit......prostě zkuste ;-) A jinak krásná láhev ;-)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hendrick’s Gin je uznávaný ze dvou důvodů. V první řadě je to jeho naprosto unikátní chuť a v řadě druhé komunikace, která se ukazuje jako vizionářská a konkurenti se ji snaží napodobit.

 

Výroba

Destilace

Rafinovaná galerie bylin a přírodních ingrediencí je do ginu Hendrick’s „zabudovávána“ v průběhu destilace.
Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté OKURKA!

Chuť

Neobyčejný destilační proces v kombinaci s naším „podivně lahodným“ souhrnem výtažků vytváří jediný gin svého druhu, který je vášnivě milován malou, ale rostoucí hrstkou jedinců po celém světě.

Historie

Vydejte se mezi lidi, kteří obdivují neobvyklé věci, a zjistíte, že je náš gin milován zvídavými jedinci po celém světě. Zveme vás, abyste se přidali k té rozjařené hrstce. Nalijte si znamenitý drink a objevte s námi nejdůležitější okamžiky naší podivuhodné historie.

1860

V roce 1860 bylo v Londýně postaveno destilační zařízení Bennet. Na světě jich bylo vyrobeno naprosto nedostačujících pár kousků, ale jsou známy tím, že produkují velmi robustní a chuťově bohaté destiláty.

1886

Pan William Grant se svými sedmi syny a dvěma dcerami zakládá ve Skotsku rodinnou palírnu. Jediný mimo rodinu, kdo pomáhal s budováním palírny, byl kameník, ale i jeho výpomoc byla spíše sporadická.

 

1948

Společnost John Dore & Co vyrobila destilační zařízení Carter, které díky speciální konstrukci umožňuje výrobu osvěžující a neuvěřitelně delikátní lihoviny, a proto bylo osudem, aby se v něm později destiloval Hendrick’s Gin.

 

1955

Narození slečny Lesley Gracie, která byla od dětství fascinována světem rostlinných výtažků, chutí a koní (koně nemají s ginem, o němž snila, nic společného, ale fakta jsou fakta). Ve čtyřech letech podávala svým rodičům čaje, které vyráběla z různých rostlin a větviček. Naštěstí její rodina tyto a všechny další experimenty přežila ve zdraví.

 

1966

Ze zvláštního vrtochu kupuje v aukci Charles Gordon, pravnuk Williama Granta, dvě neobvyklá destilační zařízení. Fenomenálně zvláštní zařízení Carter-Head a zařízení Bennet z 19. století. To se stalo přesně 33 let předtím, než se rozhodl, co s těmito podivuhodnými artefakty nakonec bude dělat.

 

1988

Pan Charles Gordon udělil slečně Lesley Gracii velmi excentrický úkol: vynalézt elixír, který se bude vyrábět ve dvou velmi odlišných antikvariátních destilačních zařízeních. Vyrobili mnoho zajímavých destilátů, ale žádný z nich nenaplnil jejich touhu po vytvoření mimořádného díla, a tak pokračovali dál.

 

1999

Nakonec pan Gordon a slečna Gracie dosáhli zvláštní lahodnosti a získali z divných destilačních zařízení podivnou symfonii rostlinných výtažků, kde vynikala okurka a růže. Ačkoli jejich šance práci dokončit nebyly zpočátku vysoké, podařilo se jim dosáhnout zvláštní dokonalosti, která je dnes známa jako Hendrick’s Gin.