Harry Potter Mléčná čokoláda s popcornem 40 g

Kód: COK3459
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
34 Kč 30 Kč bez DPH 85 Kč / 100 g
Skladem

 Mléčná čokoláda s křupavými kousky popcornu inspirovaná světem Harryho Pottera. Ideální sladkost pro malé i velké fanoušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Mléčná čokoláda s popcornem přináší zábavnou kombinaci jemné čokolády a křupavých popcornových kousků.

Tematické balení inspirované světem Harryho Pottera potěší každého fanouška kouzelnické ságy a promění obyčejnou sladkost v originální dárek.

Perfektní jako:

  • drobný dárek pro fanoušky

  • sladká odměna

  • doplněk do dárkového balíčku

  • tematická sladkost na oslavy

Parametr Hodnota
Motiv Harry Potter
Typ produktu Ochucená čokoláda
Druh čokolády Mléčná
Příchuť Popcorn
Hmotnost 40 g
Forma Tabulka
Skladování V suchu a chladu

Doplňkové parametry

Kategorie: Cukrovinky
EAN: 8003535086459

Hodnocení produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento produkt? Vyberte od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší hodnocení.

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Oficiální zdroje a další čtení: Oficiální historie Witor’s · Oficiální web Witor’s

Witor’s je tradiční italská čokoládová značka, jejíž oficiální historie začíná v roce 1959 v Cremoně, kde Roberto Bonetti rozjel malou čokoládovou výrobu a postupně ji přetavil v mezinárodně distribuovaný brand. Oficiální firemní materiály připomínají, že klíčovým milníkem byl už v roce 1962 produkt Boero, tedy spojení hořké čokolády, likéru a třešně, které pomohlo značce získat rozpoznatelnost. Pro katalog je důležité, že nejde o nahodilý privátní label, ale o dlouhodobě budovanou značku s vlastní historií, ikonickými výrobky a silným italským původem.

Z pohledu zákazníka Witor’s funguje jako brand, který kombinuje tradici s velmi širokou použitelností. Může se objevit v impulzním nákupu, v dárkovém segmentu, v sezonních nabídkách i ve stálé nabídce pralinek, čokolád a sladkostí pro běžnou spotřebu. Právě tato kombinace italského původu, dlouhé historie a obchodní čitelnosti dává značce sílu v e-shopu. Nepůsobí příliš úzce ani příliš anonymně. Naopak dobře komunikuje radost, chuť, sdílení a určitou klasickou evropskou představu o čokoládě, která je přístupná, ale pořád má jméno a příběh.

V SEO popisu je proto vhodné zdůraznit, že Witor’s je italská značka čokolády a pralinek s historií od roku 1959, založená v Cremoně a dnes známá širokým portfoliem sladkostí, pralinek a čokoládových specialit. Takový rámec pomáhá zákazníkovi pochopit, proč má značka v sortimentu své místo, a současně vytváří obsahově silnější popis než strohé označení výrobce. Witor’s je vhodné komunikovat jako stabilní italský brand s dědictvím, rozpoznatelným stylem a dobrou využitelností od běžného mlsání po dárkové příležitosti.

V praxi tedy Witor’s funguje jako dobře prodejná značka pro pralinky, čokoládové speciality, impulsní sladkosti i dárkovější segment. Má dost historie, aby působila důvěryhodně, a dost obchodní šíře, aby se neuzamkla do jedné úzké niky. Přesně takový brand bývá v katalogu užitečnější než jména, která znějí exoticky, ale neřeknou o výrobci skoro nic.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.