Adreno komplex 62 kapslí EcceVita

Kód: BIO68516
616 Kč 550 Kč bez DPH 10 Kč / 1 ks
5 dnů

Ecce Vita® Adreno komplex je originální receptura obsahující extrakty bylin, vitamíny a další klíčové živiny pro podporu duševního a fyzického zdraví, pro podporu energie a vitality. Receptura vznikla ve spolupráci Ecce Vita s dr. Davidem Frejem a Kateřinou Boesenberg, ND.

Produkt obsahuje extrakty z pěti významných adaptogenních bylin, vitamin C, hořčík, vitaminy B1, B2,B3 (ve formě nikotinamid), vitamin B6 a L- treonin.

V kapsli nejsou žádná pojiva, přídatné či protispékavé látky.

Vitánie podporuje fyzické a duševní síly při slabosti, vyčerpání, únavě a zrátě soustředění. Přispívá k psychickému posílení při pocitech úzkosti a napětí, k udržování duševní rovnováhy a kondice organismu. Vitánie patří mezi antioxidanty.

Eleuterokok podporuje krevní oběh, fyzické i psychické zdraví a duševní výkon. Působí jako adaptogen a antioxidant, povzbuzute přirozenou obranyschopnost a odolnost organismu. Přispívá k relaxaci a udržování dobré nálady. Pomáha udržovat normální krevní tlak a normální hladinu krevního cukru.

Rehmanie podporuje činnost cévní soustavy, udržování normálního krevního tlaku a normální hladiny glukózy v krvi.

Lékořice dodává tělu energii, duševní pohodu a klid. Působí jako antioxidant, podporuje imunitní systém.

Rozchodnice podporuje srdce, krevní oběh, povzbuzuje mentální  a kognitivní výkonnost.

Vitamin C podporuje funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidatvním stresem. Zvyšuje vstřebávání železa, pomáhá udržovat normální energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, podporuje psychickou činnost.

Vitamin B3 přispívá k normánímu energetickému metabolismu a ke snížení únavy a vyčerpání. Podporuje činnost nervové soustavy a psychických funkcí. Přispívá k udržování normálního stavu pokožky a sliznic.

Vitamin B1 podporuje činnost srdce, činnost nervové soustavy a udržování normálních psychických funkcí.

Vitamin B2 přispívá k normální činnosti nervové soustavy, snižuje únavu a vyčerpání, chrání buňky před oxidativním stresem. Podporuje metabolismus železa, tvorbu červených krvinek a udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic.

Vitamin B6 se podílí na regulaci hormonální aktivity, přispívá k normální tvorbě cysteinu a metabolismu bílkovin, glykogenu a homocysteinu. Pomáhá snižovat únavu a vyčerpávní, podporuje psychické funkce a tvorbu červených krvinek, přispívá k normální funkci imunitního systému.

Hořčík přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, k normálnímu energetickému metabolismu a normální funkci nervové soustavy. Přispívá k normální psychické činnosti.

Instrukce

Doporučené dávkování: 2 kapsle denně.

Výrobek není určen pro děti. Není vhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek není určen k Výrobek není určen k užívání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: V temnu a suchu při teplotě do 25 0 C, v pečlivě uzavřeném obalu.

Ingredience

Vitánie snodárná, stand. extrakt (Withania somnifera (Ašvaganda)), eleuterokok ostnitý, stand.extrakt (Eleuterococcus senticocus), Rehmanie lepkavá, stand.extrakt (Rehmania glutinosa), L- treonin (L-treonin), Rozchodnice růžová, stand.extrakt (Rhodiola rosea), Lékořice lysá, stand. extrakt (Glycyrrhiza glabra), Hořčík (Bisglycinát hořečnatý), Vitamin C, Vitamin B3 (Nikotinamid), vitamin B1 (Thiamin-hydrochlorid), vitamin B2 (Riboflavin-5-fosfát), vitamin B6 (Pyridoxal 5-fosfát)

Kategorie: Doplňky stravy, vitamíny
Parametry dle způsobu užití (zdraví): energie a výkonnost, mentání zdraví, stres

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.