Gin, Strana 3

Nejprodávanější

 
410 Kč
Gin Beefeater 40% 1 l (holá láhev)
Skladem (>5 ks)
Kód: GI011
 
533 Kč
 
582 Kč

Řazení produktů

49 položek celkem

Výpis produktů

dgcjfgaegkbjcidk
824 Kč
Měrná cena: 1 177,14 Kč / 1 l

Hřejivá vůně kadidla, sladká chuť myrhy následovaná přetrvávajícím kořením ze skořice a muškátového oříšku, 0,7l.  

Kód: GI8068
Screenshot 2020 09 24 Mary Le Bone Gin 50,2 % 0,7 L
735 Kč
Měrná cena: 1 050 Kč / 1 l

Tento super-prémiový gin byl vytvořen v samotném srdci Londýna, ve čtvrti Mary-Le-Bone. Vynikající na přípravu všech "krátkých" koktejlů na bázi...

Kód: GI8057
1594113541 front orange 1 copy
Beefeater Gin Blood Orange 37,5% 0,7 l (dárkové balení 1 sklenička)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (2 ks)
542 Kč
Měrná cena: 774,29 Kč / 1 l

Prémiový gin s příchutí krvavého pomeranče.

Kód: GI8056
Gin Edinburgh Lemon and Jasmine 40% 0,7 l
674 Kč
Měrná cena: 962,86 Kč / 1 l

Gin, který je nádhernou ukázkou vyvážené kombinace citrusů a květin. Má nádhernou jasmínovou vůni naproti tomu jsou výrazně znatelné příchutě...

Kód: GI8055
3691 london dry gin pink 47 0 7 l
London Dry Pink Gin 47 47% 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 4,7 z 5 hvězdiček.
5 pracovních dnů
407 Kč
Měrná cena: 581,43 Kč / 1 l

Receptura lahodného ginu je pečlivě zpracována v malých dávkách a smíchána maximálně s 10 bylinami jako je jalovec, koriandr, citronová a...

Kód: GI3
Opihr London Spiced Dry Gin 1l
Náš tip Doprodej
888 Kč
Měrná cena: 888 Kč / 1 l

Indonéské Cubeb bobule, indický černý pepř a marocký koriandr jsou použity v tomto ginu. Je delikátní, pikantní a plný koření.

Kód: GI968
Edinburgh Gin Likér Raspberry 0,5l
87 Kč
Měrná cena: 1 740 Kč / 1 l

Ginový likér s příchutí malin. 

Kód: LI959
Marylebone London Dry Gin
Náš tip VIP akce
668 Kč
Měrná cena: 954,29 Kč / 1 l

Gin Marylebone se vyrábí v Londýně firmou Pleasure Gardens Distilling Co. Tato firma využívá k výrobě ginů kombinaci botanicals jalovce, limet,...

Kód: GI955
Edinburgh Gin Seaside 43% 0,7 l
710 Kč
Měrná cena: 1 014,29 Kč / 1 l

Sladký a jemný gin s lehce slanou chutí, aroma čerstvé, lehce květinové.

Kód: GI362
Gin Beefeater 24 45% 0.7l
Náš tip VIP akce
617 Kč
Měrná cena: 881,43 Kč / 1 l

Beefeater 24 je gin, v kterém se přesně 24 hodin maceruje dvanáct ingrediencí. Je destilovaný v Londýně a vyznačuje svou velmi kvalitní a...

Kód: GI331
Gin Tanqueray no 10 London Dry  Gin 0,7 l
Tanqueray No. Ten 47,3% 0,7l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
747 Kč
Měrná cena: 1 067,14 Kč / 1 l

Čtyřnásobně destilovaný ultra prémiový Gin Tanqueray No.10 představuje vznešenou chuť s jemnými tóny čerstvých citrusů (grapefruit, pomeranč,...

Kód: GI31
41Z+Wm97tjL. AC SY445
689 Kč
Měrná cena: 984,29 Kč / 1 l

Třikrát destilovaný gin, při jehož výrobě se kromě jalovce a výběru z bylin používají i exotické citrusové plody, které ginu BotanicPremium...

Kód: GI081
gin cubical ultra premium 70cl
Cubical Ultra Premium London Dry Gin 45% 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Obvykle do 1–3 pracovních dnů
937 Kč
Měrná cena: 1 338,57 Kč / 1 l

Tajemství ginu Botanic spočívá v procesu výroby - jeho destilace probíhá v Anglii v destilérii Langley Distillery Ltd., založené již v roce 1920....

Kód: GI082

Ovládací prvky výpisu

49 položek celkem