Champagne Gremillet Brut Blanc de Noirs v kartonku 0,75 l

Kód produktu VS08067
Značka Gremillet (champagne)
Kategorie champagne

Champagne Gremillet Brut Blanc de Noirs 0,75 l. Champagne Blanc de Noirs má velmi pěknou bledě zlatou barvu s okrovými odlesky, zářivou a průzračnou s jemným perlivým límcem. Příjemné aroma plné ovoce a slunce s kořeněnými stopami. Champagne plného těla a bohaté a lahodné chuti.

Rodina Gremillet se věnovala vinařství již od 18. Století. V roce 1979  vytvořili vlastní Champagne. Vinice, ze kterých se vyrábí šampaňské Gremillet rostou na prudkých, sluncem zalitých svazích. Majetek Gremillet se nachází na 35 ha v malé vesnici 45 kilometrů od Troyes, historického hlavního města Champagne, 180 kilometrů jižně od Paříže.

Dnes se šampaňské prodává ve více než šedesáti zemích a podává se ve více než padesáti velvyslanectvích a konzulátech při různých příležitostech po celém světě.

Druhou generaci rodiny tvoří Jean Christophe a Anne Gremillet, ke kterým se nyní připojili manželé Karine a Stéphane. Všichni jsou nesmírně hrdí na to, čeho dosáhli a společně se snaží pokračovat v úspěchu podniku Gremillet.

Silné stránky společnosti Gremillet spočívají v konzistentní kvalitě šampaňského. Dalším úspěchem  jsou přední místa v ochutnávkách naslepo při nejprestižnějších vinařských soutěžích. Balení Champagne Gremillet jsou snadno rozeznatelné od jiných konkurenčních produktů se silnou identitou.