Novinky

Vyhlášení výherce soutěže s Vinařstvím u Kapličky
???? Vyhlášení výherce soutěže s Vinařstvím u Kapličky ????
 
Vážení zákazníci, celý únor jste měli možnost soutěžit o 3 denní pobyt ve vinařství. Pravidla byla jednoduchá: V období od 28.1 do 28.2 stačilo zakoupit 1 víno z řady Dalibor, či Fresh WIne od Vinařství u kapličky a automaticky jste se zapojili do naší soutěže. Losování nebylo vůbec jednoduché, účastníků bylo přes 1500! Tak jako tak jsme mohli vybrat pouze jednoho a štastným výhercem se stává:
 
paní Soňa Sochorová, Planá nad Lužnicí
 
GRATULUJEME!!
 
VYHRÁVÁTE víkendový pobyt pro 2 osoby s degustací vín, plnou penzí a vstupu do wellness ve Vinařství u Kapličky.
 
Všem zúčastněným moc děkujeme a výherkyni ještě jednou moooooc gratulujeme! Vy, kteří jste se zúčastnili a nevyhráli, nezoufejte. Už velmi brzi budeme pořádat kvůli obrovskému zájmu obdobnou soutěž a ceny budou velice zajimavé! :-)
Degustace vín s Vinařství u Kapličky a Gastroklub.cz

Vážení zákazníci, vzhledem k obrovskému zájmu o vína u Kapličky jsme se rozhodli, že Vám s tímto perspektivním vinařstvím dne 20.3 v 18:00 zprostředkujeme vinnou degustaci. Degustace se bude pořádat v salónku Hotelu Vsacan ( vstup přes restauraci Picollo ) na adrese Žerotínova 1114. Vstupenky na akci jsou již nyní možné zakoupit na naší prodejně ve Vsetíně na stejné adrese - vchod pod Pizzerrií Lázky. Cena vstupenky je 195Kč a je v ní zahrnata ochutnávka vín řady Dalibor, Fresh Wine, bohatý výklad o vzniku vinařství a samozřejmě nebude chybět ani raut. Ke konci přednášky budete mít případně možnost zakoupit si vína, která Vám zachutnala. Budeme se na Vás těšit! Podrobné informace o degustaci jsou na vyžádání přímo ve Vsetínské prodejně

 
A je tu soutěž! Vyhrajte 3 dny ve Vinařství u Kapličky pro dva s plnou penzí, degustací a wellness

Tři dny (dvě noci) ve Vinařství u Kapličky pro dvě osoby s degustací vín, plnou penzí a vstupu do wellness čekají možná na Vás. Co proto stačí udělat?

Vinařství u Kapličky 

Podmínky soutěže jsou jednoduché. Stačí, aby Vaše objednávka obsahovala alespoň jednu láhev vína z Vinařství u Kapličky a to řady Fresh nebo Dalibor. Množství objednaného vína nemá na slosování vliv. Soutěž běží od 28.1. 2019 do 28.2. 2019 a výherce zveřejníme 10.3. na našich stránkách a na Facebooku. Do slosování jsou zařazovány pouze objednávky na e-shopu www.gastroklub.cz - telefonické objednávky či nákupy na prodejně se do soutěže nezapočítávají. 

POZOR: SOUTĚŽE SE SMĚJÍ ÚČASTNIT POUZE OSOBY STARŠÍ 18-TI LET!

 vinarstvi_09   vinarstvi_11   23a-min      

A jak to ve Vinařství u Kapličky vypadá se můžete podívat zde

AH Riise Platinum, poslední zásoby

Letošní první novinka rum A.H. Riise Platinum je již téměř doprodaná. Láhev je ideální pro sběratele či jako investice. V listopadu 2018 bylo stočeno 6000 

lahví a to pro celý svět. Jedná se o první edici, která již nebude plněna znovu. Očekáváme tak velký nárůst ceny a to v krátké době.

Platinum zraje klasickým systémem solera, jde o blend těch nejstarších rumů rodiny Riiseových. Dohromady se spolu pojí rum stařený 40 let s rumem stařeným 21 let. K zrání se používají tradiční dubové sudy a originální chuť rum získává opět dodáváním tajných druhů koření a netradičním postupem při pálení prémiového třtinového sirupu.

Hennessy Fine končí, čest jeho památce, nastupuje VSOP

Z důvodu velké poptávky po koňacích v posledních letech a na to navazujícímu nedostatku eaux de vie, oznámilo koncem roku Hennessy, že končí s výrobou hennessy privilegeoblíbeného Hennessy Fine de Cognac. Nezoufejte, ještě nějaké zásoby máme a objednávat je můžete ZDE

Místo Hennessy Fine nastupuje varianta VSOP Privilege, kterou jsme právě naskladnili.

Jde o novinku z portfolia palírny Hennessy na českém trhu. Byl vytvořen v roce 1817 jedná se o první koňak V.S.O.P. na světě. Blend tvoří přes 60 pečlivě vybraných eaux-de-vie. V chuti je možné cítit vanilku, skořici, kandované ovoce a hřebíček
Pro ochutnání stačí objednat
Nové ročníkové Malteco 1990 a 1993

Zařadili jsme do nabídky nové ročníkové Malteca. Jde o rumy destilované v roce 1990 a 1993. K dispozici je pouze omezený počet číslovaných lahví. Rumy jsou dodávány spolu s dřevěnými boxy. Ideální pro sběratele či investici. 

Malteco 1990: Destilován byl v roce 1990 a lahvování proběhlo v roce 2017. Zrání tedy trvalo 27 let. Barva jantarová. Ve vůni je intenzivní koření a sladký karamel s výrazným a plným charakterem. Chuť je plná ovoce, melasy, oříšků, datlí a čokolády.  Závěr dlouhý a vyvážený. Celou krásu tohoto majestátního rumu doplňuje krásný dřevěná kazeta s červenou koženkou a kovovou raženou etiketou.

Malteco 1993: Destilován byl v roce 1993 a lahvování proběhlo v roce 2018. Zrání tedy trvalo 25 let. Ve vůni je sladký s výrazným a plným charakterem. Chuť je bohata s příjemnými tóny vanilky, třtinového cukru a pečených kávových sušenek s příjemným dřevitým kořením. Závěr dlouhý a vyvážený. Celou krásu tohoto majestátního rumu doplňuje krásný dřevěná kazeta s červenou koženkou a kovovou raženou etiketou.

 

Nové Octomore 8.3. a 8.4. skladem - omezené množství

Dnes jsme naskladnili omezené množství whisky Octomore 8.3. a 8.4. Je vyrobena v malém množství a nejen u nás, ale i v zahraničí je spíše na "příděl". Ideální pro sběratele.

Whisky Octomore, která má svůj název od farmy sousedící s palírnou Bruichladdich, kde se vyrábí, je ve světě whisky unikátem. Jedná se totiž o nejvíce fenolovou whisky, která je svým charakterem naprosto jedinečná a kterou lze jen těžko poměřovat, zejména díky obsahu fenolů, s nějakou jinou na světě. Palírna Bruichladdich nyní přichází po sedmé řadě whisky Octomore s novou edicí, která ji v hodnotách ppm výrazně překonává. Stejně jako řada předchozí, i tato má celkem čtyři plnění, z nichž ta třetí s číslem 8.3 se pyšní rekordní hodnotou 309 ppm.

Whisky Octomore 08.4 zrála osm let a má 170 ppm. Vyrobena byla výhradně, jak je u palírny Bruichladdich tradicí, ze skotského ječmene (což mimochodem není zas tak běžné). Destilace proběhla v roce 2010. U Octomore 08.4 se head distiller Adam Hannett rozhodl vsadit na panenské dubové sudy. Pětina destilátu v nich zrála celých osm let, zbytek si nejprve poležel v sudech po bourbonu a pak byl přemístěn do sudů po své jmenovkyni s číslem 07.4. Výsledná whisky má 57,7 % alkoholu a ze všech čtyř plnění je jí nejméně – pouze 12 000 láhví.

 

Nový pomerančový gin Malfy

Nejdůležitější přísadou pro výrobu toho unikátního, lahodného ginu jsou pomerančové kůry ze sicilských červených pomerančů, které se macerují 36 hodin v destilovaném alkoholu spolu s italským jalovcem. Tento proces dává ginu jeho krásnou rubínově červenou barvu. Ve druhém destilačním kroku se infúze destiluje společně s pěti různými botanicals ve vakuu. Ideální drink pro osvěžení. Doporučujeme hodně ledu s tonikem a trochu pomerančové, nebo mandarinkové čerstvé šťávy.

 

Aroma je podmanivě svěží, plné vůně čerstvě rozříznutého červeného pomeranče s jemným dotekem jalovce. V chuti příjemná nahořklost kůry červených zralých
pomerančů s tóny bylin. Je opravdu skvělý a jedinečný.


Malfy gin con Arancia 41% vyrábí rodina Vergnano, dle tajné rodinné receptury, v Itálii nedaleko města Turin v rodinném lihovaru v Moncalieri.

Ojednat můžete zde

Spustili jsme nákupního rádce

Chcete vybrat kvalitní koňak, ale nevyznáte se v etiketách? Chcete obdarovat známého, víte jakou značku preferuje, ale chcete mu udělat radost a koupit něco podobného? Chcete vyzkoušet nová vína a potřebujete se zorientovat v přívlastcích či apelacích? Udělali jste si radost, koupili dobrou láhev, ale nevíte jak ji správně naservírovat? Na spoustu otázek Vám odpoví nákupní rádce. Informace neustále doplňujeme. V případě, že nenajdete odpověď na Váš požadavek, můžete se na nás obrátit i na chatu, nebo kdykoliv pomocí e-mailu. Chybí Vám nějaké informace? Napište nám, rádi je doplníme. Více na https://www.gastroklub.cz/nakupni-radce-clanky/

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem