Novinky

Březnová soutěž - vyhraj 3x bednu sektu

Soutěž s Vinné sklepy Lechovice

 

Vyhraj 3x bednu sektu!

 

Stačí nakoupit v březnu 2020 lechovická vína v hodnotě 590,- Kč a můžete vyhrát jednu ze tří beden (6ks) sektů Lechovice brut v hodnotě 1300 Kč. Do soutěže můžete být zařazeni vícekrát, vždy za každých 590 Kč Vás zařadíme do slosování znovu. Výherci bude zveřejněni na této stránce po 15.4. a výherní láhve budou zaslány na adresu výherce na naše náklady.

 

Podmínky soutěže:

1. Soutěže se smí účastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR

2. Výherci souhlasí se zveřejněním svých jmen na této stránce

3. Účast na soutěži je dobrovolná

4. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo soutěž kdykoliv ukončit nebo zrušit

5. Soutěž začíná 29.2. a končí 31.3. 2020 

 

 

 

Vyhlášení výherce soutěže s Vinařstvím u Kapličky
???? Vyhlášení výherce soutěže s Vinařstvím u Kapličky ????
 
Vážení zákazníci, celý únor jste měli možnost soutěžit o 3 denní pobyt ve vinařství. Pravidla byla jednoduchá: V období od 28.1 do 28.2 stačilo zakoupit 1 víno z řady Dalibor, či Fresh WIne od Vinařství u kapličky a automaticky jste se zapojili do naší soutěže. Losování nebylo vůbec jednoduché, účastníků bylo přes 1500! Tak jako tak jsme mohli vybrat pouze jednoho a štastným výhercem se stává:
 
paní Soňa Sochorová, Planá nad Lužnicí
 
GRATULUJEME!!
 
VYHRÁVÁTE víkendový pobyt pro 2 osoby s degustací vín, plnou penzí a vstupu do wellness ve Vinařství u Kapličky.
 
Všem zúčastněným moc děkujeme a výherkyni ještě jednou moooooc gratulujeme! Vy, kteří jste se zúčastnili a nevyhráli, nezoufejte. Už velmi brzi budeme pořádat kvůli obrovskému zájmu obdobnou soutěž a ceny budou velice zajimavé! :-)
Degustace vín s Vinařství u Kapličky a Gastroklub.cz

Vážení zákazníci, vzhledem k obrovskému zájmu o vína u Kapličky jsme se rozhodli, že Vám s tímto perspektivním vinařstvím dne 20.3 v 18:00 zprostředkujeme vinnou degustaci. Degustace se bude pořádat v salónku Hotelu Vsacan ( vstup přes restauraci Picollo ) na adrese Žerotínova 1114. Vstupenky na akci jsou již nyní možné zakoupit na naší prodejně ve Vsetíně na stejné adrese - vchod pod Pizzerrií Lázky. Cena vstupenky je 195Kč a je v ní zahrnata ochutnávka vín řady Dalibor, Fresh Wine, bohatý výklad o vzniku vinařství a samozřejmě nebude chybět ani raut. Ke konci přednášky budete mít případně možnost zakoupit si vína, která Vám zachutnala. Budeme se na Vás těšit! Podrobné informace o degustaci jsou na vyžádání přímo ve Vsetínské prodejně

 
A je tu soutěž! Vyhrajte 3 dny ve Vinařství u Kapličky pro dva s plnou penzí, degustací a wellness

Tři dny (dvě noci) ve Vinařství u Kapličky pro dvě osoby s degustací vín, plnou penzí a vstupu do wellness čekají možná na Vás. Co proto stačí udělat?

Vinařství u Kapličky 

Podmínky soutěže jsou jednoduché. Stačí, aby Vaše objednávka obsahovala alespoň jednu láhev vína z Vinařství u Kapličky a to řady Fresh nebo Dalibor. Množství objednaného vína nemá na slosování vliv. Soutěž běží od 28.1. 2019 do 28.2. 2019 a výherce zveřejníme 10.3. na našich stránkách a na Facebooku. Do slosování jsou zařazovány pouze objednávky na e-shopu www.gastroklub.cz - telefonické objednávky či nákupy na prodejně se do soutěže nezapočítávají. 

POZOR: SOUTĚŽE SE SMĚJÍ ÚČASTNIT POUZE OSOBY STARŠÍ 18-TI LET!

 vinarstvi_09   vinarstvi_11   23a-min      

A jak to ve Vinařství u Kapličky vypadá se můžete podívat zde

AH Riise Platinum, poslední zásoby

Letošní první novinka rum A.H. Riise Platinum je již téměř doprodaná. Láhev je ideální pro sběratele či jako investice. V listopadu 2018 bylo stočeno 6000 

lahví a to pro celý svět. Jedná se o první edici, která již nebude plněna znovu. Očekáváme tak velký nárůst ceny a to v krátké době.

Platinum zraje klasickým systémem solera, jde o blend těch nejstarších rumů rodiny Riiseových. Dohromady se spolu pojí rum stařený 40 let s rumem stařeným 21 let. K zrání se používají tradiční dubové sudy a originální chuť rum získává opět dodáváním tajných druhů koření a netradičním postupem při pálení prémiového třtinového sirupu.

Očekávané zdražení rumů El Dorado

rum el dorado 12Závěrem roku oznámila společnost Demerara Distillers, výrobce rumů El Dorado, zdražení této značky s platností od 1.1. 2019. Oficiální distributoři již přecenili své nabídky a postupně jak původní zásoby docházejí, zdražují i ostatní prodejci a to po celé EU. Nárůst ceny očekáváme cca o 10%. Pokud jste příznivci těchto guyanských rumů, neváhejte a nakupte si do zásoby co nejdříve. Nejprodávanější El Dorado 12 anos máme posledních 300ks.

Hennessy Fine končí, čest jeho památce, nastupuje VSOP

Z důvodu velké poptávky po koňacích v posledních letech a na to navazujícímu nedostatku eaux de vie, oznámilo koncem roku Hennessy, že končí s výrobou hennessy privilegeoblíbeného Hennessy Fine de Cognac. Nezoufejte, ještě nějaké zásoby máme a objednávat je můžete ZDE

Místo Hennessy Fine nastupuje varianta VSOP Privilege, kterou jsme právě naskladnili.

Jde o novinku z portfolia palírny Hennessy na českém trhu. Byl vytvořen v roce 1817 jedná se o první koňak V.S.O.P. na světě. Blend tvoří přes 60 pečlivě vybraných eaux-de-vie. V chuti je možné cítit vanilku, skořici, kandované ovoce a hřebíček
Pro ochutnání stačí objednat
Nové ročníkové Malteco 1990 a 1993

Zařadili jsme do nabídky nové ročníkové Malteca. Jde o rumy destilované v roce 1990 a 1993. K dispozici je pouze omezený počet číslovaných lahví. Rumy jsou dodávány spolu s dřevěnými boxy. Ideální pro sběratele či investici. 

Malteco 1990: Destilován byl v roce 1990 a lahvování proběhlo v roce 2017. Zrání tedy trvalo 27 let. Barva jantarová. Ve vůni je intenzivní koření a sladký karamel s výrazným a plným charakterem. Chuť je plná ovoce, melasy, oříšků, datlí a čokolády.  Závěr dlouhý a vyvážený. Celou krásu tohoto majestátního rumu doplňuje krásný dřevěná kazeta s červenou koženkou a kovovou raženou etiketou.

Malteco 1993: Destilován byl v roce 1993 a lahvování proběhlo v roce 2018. Zrání tedy trvalo 25 let. Ve vůni je sladký s výrazným a plným charakterem. Chuť je bohata s příjemnými tóny vanilky, třtinového cukru a pečených kávových sušenek s příjemným dřevitým kořením. Závěr dlouhý a vyvážený. Celou krásu tohoto majestátního rumu doplňuje krásný dřevěná kazeta s červenou koženkou a kovovou raženou etiketou.

 

Nové Octomore 8.3. a 8.4. skladem - omezené množství

Dnes jsme naskladnili omezené množství whisky Octomore 8.3. a 8.4. Je vyrobena v malém množství a nejen u nás, ale i v zahraničí je spíše na "příděl". Ideální pro sběratele.

Whisky Octomore, která má svůj název od farmy sousedící s palírnou Bruichladdich, kde se vyrábí, je ve světě whisky unikátem. Jedná se totiž o nejvíce fenolovou whisky, která je svým charakterem naprosto jedinečná a kterou lze jen těžko poměřovat, zejména díky obsahu fenolů, s nějakou jinou na světě. Palírna Bruichladdich nyní přichází po sedmé řadě whisky Octomore s novou edicí, která ji v hodnotách ppm výrazně překonává. Stejně jako řada předchozí, i tato má celkem čtyři plnění, z nichž ta třetí s číslem 8.3 se pyšní rekordní hodnotou 309 ppm.

Whisky Octomore 08.4 zrála osm let a má 170 ppm. Vyrobena byla výhradně, jak je u palírny Bruichladdich tradicí, ze skotského ječmene (což mimochodem není zas tak běžné). Destilace proběhla v roce 2010. U Octomore 08.4 se head distiller Adam Hannett rozhodl vsadit na panenské dubové sudy. Pětina destilátu v nich zrála celých osm let, zbytek si nejprve poležel v sudech po bourbonu a pak byl přemístěn do sudů po své jmenovkyni s číslem 07.4. Výsledná whisky má 57,7 % alkoholu a ze všech čtyř plnění je jí nejméně – pouze 12 000 láhví.

 

Stránka 1 z 2 - 13 položek celkem