VIP Klub

Chcete nakupovat vybraný sortiment výhodněji?

Vstupte do VIP klubu!

Co Vás čeká?

• lepší ceny na vybrané položky (sortiment postupně rozšiřujeme)
  • limitované edice, které běžně na našem e-shopu nenajdete
  • přednostní zabalení a expedice zásilky (v případě zboží skladem)

Jaké jsou podmínky?

• mít u nás založený účet
  • nakoupit za posledních 12 měsíců, alespoň za 15.000 Kč / 700 Eur včetně DPH ( všechny objednávky musí být vystaveny na mailovou adresu, na který bude nastaven VIP účet. Objednávky z jiných adres se do nákupu pod Vaše jméno nezapočítávají a není je možné propojit s účtem )
  • žádné bezdůvodně nevyzvednuté zásilky

Členství v klubu se nepřiřazuje automaticky a je třeba o něj zažádat na emailové adrese: info@gastroklub.cz

Vážení zákazníci, VIP klub se nyní připravuje a je v testovacím provozu. Vybraný sortiment postupně přidáváme. V případě jakýchkoliv dotazů či připomínek nás prosím neváhejte kontaktovat na email: info@gastroklub.cz

Do klubu je se možné přihlásit až po následném nákupu v udané hodnotě, nelze tedy členství aktivovat, pokud není splněná hodnota objednávek za poslední rok v celkové hodnotě 15.000 Kč. Schvalování členství může trvat až 5 pracovních dnů. Gastroklub.cz si vyhrazuje právo určit členy klubu a klub bez udání důvodů zrušit.