Aperol Spritz RTS 9% 3x0,2 l

Kód: AP9844
Značka: Aperol

Italská radost ze života v praktickém balení, to je dokonale namíchaný Aperol Spritz

Italská radost ze života v praktickém balení, to je dokonale namíchaný Aperol Spritz.

Aperol Spritz, nejpopulárnější drink v Itálii, přináší dokonale namíchanou novinku Aperol Spritz RTS. Jak zkratka RTS, neboli Ready To Serve, napovídá, lahvičky obsahují perfektně namíchaný Aperol Spritz, pro jehož vychutnání tak schází pouze sklenice, led a plátek pomeranče.

Jeho jedinečná hořkosladká chuť pochází z tajné a originální receptury, která si v průběhu let zachovala svého autentického ducha. Jde o dokonale vyváženou kombinaci základních složek včetně pomerančů, bylin a kořenů.

1912-1919

Experimenty a odhodlání

Aperol je dokonalým výsledkem sedmileté tvrdé práce, experimentů a odhodlání bratrů Barbieriových, Luigiho a Silvia, kteří v roce 1912 zdědili likérovou společnost po svém otci Giuseppem.

1919-1930

Aperol a pohostinnost

V bezprostředně poválečném období a v pozdějších letech se Aperol stal oblíbeným po celé Itálii, zejména mezi mladými lidmi, kteří se scházeli v kavárnách v Padově a v benátských barech.

1950-1960

Přivítejte Aperol Spritz

V 50. letech se zrodil slavný recept, díky kterému si Aperol Spritz získal oblibu po celém světě. Toto je také období „II Carossello“, první televizní reklamy Aperol

1980-1990

Z Benátek do světa

Z Aperolu se stává mezinárodní a všemi oblíbený drink.

2000-2008

Revoluce Aperol Spritz

Aperol po akvizici skupinou Gruppo Campari pokračuje v silné reklamní kampani na Aperol Spritz a stává se více mezinárodním. V těchto letech se Aperol spojuje s uměním, reklamou, hudbou a lifestylem a dosahuje výrazných úspěchů v Itálii i po celém světě.
2009-2018

Na vlně s drinkem Aperol Spritz

Pohoda a veselá atmosféra zaplavila díky Aperol Spritz náměstí malých i velkých měst.
2019-
doposud

100 let radosti

Aperol, uznávaný po celém světě jako strůjce radostných a nezapomenutelných společných zážitků, připíjí na 100 let radosti a těší se, co přinese budoucnost.