Gin Ginato - Clementino 43% 0.7 l

Kód: GI9166

Ginato Clementino Gin má osvěžující a zářivou pomerančovou vůni, která se projeví hned po otevření láhve. Při ochutnání na jazyku zaujme sladká a ovocná chuť pomeranče, kterou doplňují jemné tóny koření, jalovce a hroznů. Tento gin je plný a zároveň velmi vyvážený, což z něj činí ideálního společníka pro různé ginové koktejly, jako je například Negroni.

Ginato Clementino je gin z Itálie, který se vyrábí s precizností a oddaností tradici, což zahrnuje pečlivý výběr rostlinných látek a řemeslný výrobní proces. Obsahuje hrozny odrůdy Nebbiolo, čerstvé klementinky a toskánské jalovcové bobule.

Vybrané rostlinné látky, včetně hroznů a samozřejmě oranžových klementinek, jsou macerovány ve vysoce kvalitním alkoholu. Tento krok je klíčem k získání charakteristické pomerančové vůně a chuti.

Směs rostlinných látek se poté destiluje v tradičním destilačním přístroji. Během destilace se pečlivě oddělí nežádoucí složky, aby se získal čistý destilát s charakteristickým pomerančovým profilem. Po destilaci se pomerančová kůra znovu maceruje, aby se zvýraznil pomerančový charakter ginu.

Barva: oranžová

Vůně a chuť: sladká, ovoce, klementinka, jalovec, hrozny, koření