Jack Daniels Single Barrel 100 proof box 50% 0,7 l (karton)

Kód: WH99007
1 027 Kč 849 Kč bez DPH 1 467 Kč / 1 l
Vyprodáno

V chuti rozeznáme bohaté tóny karamelu, vanilky a hořké čokolády smíchané s dubem. Aroma je zralé a robustní, karamel a vanilka, třešně a dubové tóny. Závěr je jemný, dubový se stopami jalovce.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jack Daniels Single Barrel 100 Proof Travelers' Exclusive 50%  je Jack Daniel's Tennessee Whisky ve své nejčistší podobě, nefiltrovaný a nezředěný, plný intenzivních vůní a hlubokých jantarových barev a současně výjimečný plynulou lahodností. 

Poprvé byl uveden na trh v srpnu roku 2015 v USA, tato nová nabídka JD má nahradit řadu "Silver Select". Původně byl určen jen pro bez celní zóný na vybraných světových letištích.

Jack Daniels Single Barrel 100 Proof je o 3% silnější než běžný Single Barrel a dominuje svým osobitým speciálním charakterem. Whisky byla vybrána masterem destillerem Jeffem Arnettem a zrála pouze v horních částech sklepu, kde jsou speciální teplotní podmínky. Whisky byla ručně lahvována až po důkladném posouzení a každá lahev nese unikátní číslo. V každém sudu se během zrání odvíjí trochu jiný příběh, každá whisky má následně jiný charakter.

V chuti rozeznáme bohaté tóny karamelu, vanilky a hořké čokolády smíchané s dubem. Aroma je zralé a robustní, karamel a vanilka, třešně a dubové tóny. Závěr je jemný, dubový se stopami jalovce.  

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
N Avatar autora | 8.4.2020
Láhve byly jako dárek, takže nemůžu ohodnotit chuť. ???? Obchod chválím, skvělá komunikace, velmi rychlé dodání a dobře zabalené, tak aby se láhve neměly šanci rozbít. ???????? Doporučuji!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

Lynchburg- malé městečko ve státě Tennessee se zhruba 360 obyvateli. Je to jediné místo, kde se Jack Daniel´s Tennessee Whiskey vyrábí a zároveň jediné místo, kde paradoxně stále trvá prohibice od roku 1909. Platí tu zákaz konzumace alkoholu ve veřejných prostorách a alkohol nepořídíte ani v obchodě. Jedině za branou lihovaru Jacka Daniela tento tzv. suchý zákon neplatí.

Portfolio produktů tvoří:

  • Jack Daniel's Tennessee Whiskey
    • Díky tomu, že vybíráme pouze ty nejkvalitnější suroviny pro výrobu, pečlivě chráníme náš pramen čisté vody prosté minerálů a sledujeme proces zrání až do závěrečného plnění do lahví, můžete si svoji oblíbenou skleničku whiskey vychutnat kdekoliv na světě a bude to vždy ten správný Jack Daniel‘s Tennessee Whiskey.
  • Jack Daniel‘s Single Barrel
    • Zraje déle, a získává tak ještě sytější jantarovou barvu a výraznější chuť. Ručně se lahvuje vždy pou­ze z jednoho sudu. Každá lahev je originál, je označena číslem vrst­vy, ve které whiskey zrála, číslem sudu, z něhož byla lahvována a datem lahvování.
  • Gentleman Jack
    • Je jedinou whis­key na světě, jež se překapává dvakrát přes dřevěné uhlí. Tento náročný a nákladný postup je od­měněn výjimečně jemnou whis­key s příjemnou vůní a bohatou chutí.

Klíčovými drinky Jack Daniel's jsou Jack Daniel's na ledu, Lynchburg Lemonade, Jack & Coke, Jack & Sprite, Jack & Ginger

 

 

 

 

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.