MINI Absinth King of Spirits Gold 70% 0,05 l

Kód: OSA112
375 Kč 310 Kč bez DPH 7 500 Kč / 1 l

Exkluzivní King of Spirits Gold je jeden z nejlepších absinthů na světě.

Exkluzivní King of Spirits Gold je jeden z nejlepších absinthů na světě. Vyrábí se podle více než 200 let staré švýcarské receptury z jedinečné směsi bylin a koření, které zrají několik týdnů ve velmi jemném lihu. Svých předností dosahuje díky extra dlouhému zrání. Na dně láhve je část bylin, které jsou použity při výrobě. Obsahuje 100 mg thujonu na litr.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Pálenky podle druhu: Absinth
Pálenky podle původu: Tuzemské pálenky
Pálenky podle typu obalu: jen miniaturní láhve

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).