Tequila Padre Azul Cristalino limitovaná edice 38% 0,7l (karton)

Kód: TE5121
21 599 Kč 17 850 Kč bez DPH 30 856 Kč / 1 l
5 dnů
Padre azul, prémiová značka tequily, nabízí tu nejlepší kvalitu: nová tequila Padre Azul Cristalino Añejo, limitovaná na 1000 lahví, je koprodukce se společností Swarovski, která vytvořila jedinečnou lebku s vyrytým číslem pro každou láhev. Tato speciální edice je projektem milovníka tequily, spolumajitele PADRE AZUL a partnera Swarovski Georga Weise.

Samotná láhev byla navržena pro speciální edici s krystalickou lebkou od mexického designového labelu Prison Art. V Mexico City tato organizace pomáhá bývalým vězňům znovu se začlenit do normálního života prostřednictvím kreativních uměleckých děl. Část výtěžku speciální edice PADRE AZUL bude věnována na Prison Art.

Křišťálově čistá se stříbrnými odlesky
Vůně kávy, páleného karamelu, vanilky a karamelizovaných ořechů ustupují sladkým nádechem sušeného ovoce, jako jsou sušené třešně a meruňky, spolu se sladkou agáve.
Chuť: Komplexní, ale vyvážená, s příchutí vanilky, karamelu, čokolády, skořice a sušeného ovoce. Extrémně dlouhý, hladký závěr.

Kategorie: Alkoholické nápoje
Tequila podle typu: 100% de Agave