Whiskey Tullamore Dew 40% 0,7 l (dárkové balení 2 skleničky)

Kód: WH027
486 Kč 402 Kč bez DPH 694 Kč / 1 l
Skladem

Nejprodávanější irská whiskey v Česku, která svoji výjimečně jemnou chuť získává díky trojnásobné destilaci. Na rozdíl od skotských whisky se ječmenný slad nesuší kouřem, ale horkým vzduchem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tullamore Dew 0,7 l dárková kazeta se skleničkami - Nejprodávanější irská whiskey v Česku, která svoji výjimečně jemnou chuť získává díky trojnásobné destilaci. Na rozdíl od skotských whisky se ječmenný slad nesuší kouřem, ale horkým vzduchem. Svůj charakter tříbí tato whiskey v dubových sudech, kde zraje nejméně tři roky.

Degustace Tullamore

O značce Tullamore

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
MS Avatar autora | 25.12.2018
S produktem jako takovým snad byl obdarovaný spokojený, ale určitě nejsem spokojena s firmou. I přes upozornění v poznámce při objednání, aby bylo vše doručeno v bezvadném stavu, se tak nestalo. K poškození rozhodně nedošlo dopravou, nýbrž jistě nedbalostí zaměstnance, který zásilku balil. Krabice byla roztrhaná uvnitř a jedna ze skleniček měla odštípnutý okraj. Velké zklamání! Musela jsem krabici vyhodit a zabalit dárek pouze s jednou skleničkou. Nikdy už u vás nenakoupím!!!!!
5
Avatar autora | 3.9.2018
????% Spokojenost!
5
DS Avatar autora | 11.12.2017
Spokojenost rychlost ????

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Země původu:Irsko
Rok založení:1829
Kategorie:Whiskey


Výroba:Tullamore D.E.W. - Originální irská blended whiskey známá po celém světě díky své jemnosti a komplexnosti. Nesmí být patrná rašelinová příchuť. Tuto unikátní jemnost zajistí trojitá destilace a následné zrání v sudech po bourbonu a po sherry po dobu minimálně tří let. Svoji jedinečnou komplexnost získává díky smíchání všech tří druhů irské whiskey (z grain whiskey, pot still whiskey a malt whiskey). Název je odvozen z iniciál prvního vlastníka, Daniel Edmond Williams - D.E.W.

Popis:Plné tělo, bohatá chuť kombinující robustní tóny pot still whiskey s výraznými tóny sladu a sherry. Příjemně suchý závěr s trvajícími lehkými citronovými a sladkými tóny.
Konzumace:čistá, na ledu nebo jako součást mícháných nápojů


Tip na drink: Apple Dew
Do vysoké sklenice naplněné ledem, přidejte 50 ml Tullamore D.E.W.
Dolejte vylisovanou jablečnou šťávou. Ozdobte plátkem citronu. Abyste zachovali kontrast a umožnili chuti jablka spojit se se špetkou vanilky v Tullamore Dew, používejte pouze čerstvě vylisované jablečné šťávy.