Gullón Twins kakaové sušenky plněné krémem bez přídavku cukru se sladidly 147 g

Kód: SUS8284683
41 Kč 37 Kč bez DPH 279 Kč / 1 kg

Topka kakaových sušenek s vláčnou krémovou náplní, bez přidaných cukrů. Po ochutnání si je zamilujete!

Gullón No Sugar Added sušenky jsou bez přídavku cukru. Obsahují přirozeně se vyskytující cukry. Můžete je začlenit do svého vyváženého stravování a dopřát si něco sladkého. Mají výbornou chuť, podobně jako sušenky Oreo, ale s menším podílem cukru.

Společnost Galletas Gullón je jedním z předních evropských výrobců sušenek a jednou z největších potravinářských společností ve Španělsku. Byla založena v roce 1892 a od té doby se na tamním trhu proslavila výrobou sušenek a zdravých pochutin.

PŘEDNOSTI Sušenek

• s vysokým obsahem vlákniny
  • bez přidaného cukru
  • slazeno maltitolem
  • podobné jako sušenky Oreo, ale s menším podílem cukru

Složení

PŠENIČNÁ mouka, krém 29% [sladidlo (maltitol), rostlinný tuk (palmový a z palmových jader), PŠENIČNÝ škrob, rostlinná vláknina, rostlinný olej (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové), přírodní aroma, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin)], sladidlo (maltitol), rostlinný olej (slunečnicový olej s vysokým obsahem kyseliny olejové), kakaový prášek 5%, rostlinná vláknina, kypřící látky (hydrogenuhličitan sodný, hydrogenuhličitan amonný), jedlá sůl, emulgátor (SÓJOVÝ lecitin), přírodní aroma, aroma. Může obsahovat MLÉKO.

Výživové údaje na 100 g
Energie 1702 kJ / 408 kcal
Tuky 17,0 g
    z toho nasycené mastné kyseliny 4,9 g
Sacharidy 65,0 g
    z toho cukry 2,4 g
Vláknina 9,0 g
Bílkoviny 5,0 g
Sůl 1,0 g

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.