Vážení zákazníci, z důvodu velkého náporu objednávek vlivem vánoční sezóny a přetížení dopravců se expedice objednávek může lehce opozdit. Děkujeme za pochopení.

Absinth Mansinthe 67% 0,7 l (holá láhev)

Destilovaný absint s obsahem thujonu 10mg/l. Jeden z vývojářů absintu Mansinthe je i Marilyn Manson. Je destilovaný z neutrálního obilného lihu a bylin. Je to absint s přirozeně zeleným zabarvením, vyrobený ve Švýcarsku.

Měrná cena 1 570 Kč / 1 l
Kód produktu OSA103
Značka LOR (absint, destiláty)
Kategorie Alkoholické nápoje,Tuzemské pálenky Absinth Dárkové balení

Pálenky podle druhu Absinth
Pálenky podle původu Tuzemské pálenky

Společnost byla založena v roce 1994. Až do roku 2014 se jednalo o malou likérku na alkoholické nápoje s výrobnou v Prádle u Nepomuku.
Avšak od března 2014 se výroba rozšířila do likérky v Dolním Bousově. Ta vyhovuje kapacitně a technologicky rostoucím požadavkům našich zákazníků. Společnost L’OR special drinks s.r.o. spolu se společností AP liquors s.r.o., součástí holdingu GH Distillery a.s. V současné době máme 3 distribuční sklady: Prádlo, Dolní Bousov a Losinou u Plzně, kde se nachází i sídlo firmy.

Cílem naší společnosti je vyrábět a prodávat vysoce kvalitní alkoholické výrobky s vysokým důrazem na design jednotlivých produktů. Kromě standardních výrobků naší společnosti vyrábíme i privátní výrobky dle požadavku zákazníka (chuť, obal, grafika, název, atd.).