Bottega Liquore Tiramisu Cream - krémový likér s příchutí tiramisu 17% 0,5l

Kód: LIK99837

Kvalita a přísný výběr surovin, italská cukrářská tradice a desetiletí zkušeností společnosti Bottega se setkávají, aby vytvořily výjimečný produkt. Tiramisù je krémový likér, příjemně sladký a s mírným obsahem alkoholu, vyznačující se nezaměnitelnou chutí známého dezertu původem z Trevisa.

Složení: cukr, líh, voda, smetana, glukózový sirup, sýr mascarpone, savojský extrakt, kávový extrakt, mléčné bílkoviny, kakaový extrakt, vaječný extrakt, aromata

Kategorie: Alkoholické nápoje
Likéry podle typu: Krémové