Gin Beefeater 24 45% 0.7 l

Kód: GI331
666 Kč 550 Kč bez DPH 951 Kč / 1 l
Skladem

Beefeater 24 je gin, v kterém se přesně 24 hodin maceruje dvanáct ingrediencí. Je destilovaný v Londýně a vyznačuje svou velmi kvalitní a jemnou chutí. Oproti klasickému Beefeater Ginu obsahuje několik dalších ingrediencí jako například ručně loupané grapefruity nebo japonský čaj Sencha. Beefeater 24 tvořil dva roky osobně Master Distiller Desmond Payne. Beefeater 24 je také stáčen do čirých láhví s reliéfními květinovými motivy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický Beefeater Gin vzniká spojením obilného destilátu, devíti ingrediencí a čisté vody.  Mezi ingrediencemi je klíčový jalovec, poté je v něm kůra ze sevillských pomerančů, mandle, kořen kosatce německého, semena koriandru, kořen a semena anděliky, kůra sicilských citrónů a lékořice. Obilný destilát je spolu s ingrediencemi smíchán v měděné nádobě, kde 24 hodin odpočívá, poté probíhá zhruba sedmihodinový destilační proces, během něhož gin získá tóny přidaných ingrediencí.

Výsledný gin má 40-45 % alkoholu. Milovníci ginu si jej určitě vychutnají samotný nebo s ledem. Jedním z nejoblíbenějších míchaných nápojů je gin s tonikem a plátkem citrónu.

 

Země původu: Velká Británie

Výrobce: dodává: Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., T.G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary

Skladování: suchý sklad

Návod k použití: Beefeater 24 je super prémiový gin s dokonale vyváženou chutí. Obsahuje 12 vysoce kvalitních rostlinných složek, jako jsouručně loupané grapefruity, kůra ze sevillských pomerančů nebo japonský čaj Sencha. Díky svému jedinečnému přírodnímusložení je velmi jemný, a dá se proto skvěle využít jako přísada do koktejlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Beefeater je prémiový gin, který se jako jeden z mála ginů stále destiluje původní metodou v srdci Londýna. Vyrábí se metodou steeping – dvacetičtyř­hodinovou macerací bylin v obilném destilátu a následnou destilací. Své jméno získal po legendě spojené se strážci Toweru (dnešní pevnost, v níž jsou uloženy korunovační klenoty britské královské rodiny), kterým je přezdíváno „Beefeaters“. Jelikož tito strážci jsou velkou tradicí Londýna, stejně jako Beefeater gin, je jejich symbol znázorněn na každé lahvi Beefeater ginu. Beefeater gin je stále vyráběn podle původní receptury ze 70 let 19. století v Beefeater Distillery pod dohledem zkušeného Master Distillera, Desmonda Payna.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.