Vážení zákazníci, dle informací od přepravců prosím počítejte se zdržení doručování zásilky až o 3 pracovní dny dle aktuální vytíženosti přepravců, doba dodání se může den ode dne měnit, děkujeme za pochopení.

Moet and Chandon Imperial Magnum 1,5 l

Měrná cena 1 399 Kč / 1 l
Cena 1 735 Kč bez DPH
Kód produktu VS839004
Značka Moet and Chandon (champagne)
Kategorie champagne

Moet Chandon Imperial Magnum 1,5 l.   Moet Chandon Brut Impérial je vyvážená směs tří odrůd, která odhaluje posloupnost elegantních a harmonických dojmů, svěží zralosti, jemných a vytříbených linií, navozujících pocit pohody a příjemného rozpoložení. Víno harmonické směsi odrůdy Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Barva: světle žlutá se zeleným nádechem.

Vize pionýrských časů

Vizionářský duch a vášeň pro dokonalost je vlastní společnosti Moët & Chandon od samého
počátku, kdy ji Claude Moët roku 1743 založil. Vnuk zakladatele společnosti věnoval
Moët & Chandon Impérial muži, se kterým ho pojily přátelské vztahy – Napoleonu Bonapartovi.

Šampaňské červeného koberce
Od počátku existence Hollywoodu se Moët stal fi lmovým šampaňským a značkou, která
od třicátých let podpořila více než stovky fi lmů. Po téměř dvě desetiletí je toto nejoblíbenější
šampaňské na světě ofi ciálním šampaňským cen Zlatého glóbu a fi lmových Oscarů.
Moët & Chandon založil tradici červeného koberce a při celosvětově významných fi lmových
premiérách a mezinárodních fi lmových festivalech, jakým je i Mezinárodní fi lmový festival
v Karlových Varech, zve hvězdy fi lmového plátna k podpisu limitovaných velkých lahví Moët.
Během karlovarského festivalu lahev pro charitativní účel podepisovali John Malkovich,
Jude Law, Zdeněk Svěrák, prezident festivalu Jiří Bartoška, Klára Issová, Tereza Voříšková,
Jiří Macháček, David Ondříček a další.

TROJICE NEVYVRATITELNÝCH SKUTEČNOSTÍ
Moët & Chandon je nejvyznávanějším a nejžádanějším šampaňským na světě.
Zraje dvakrát déle, než vyžaduje zákon, Impérial třicet měsíců, Grand Vintage až sedm let.
V roce 2011 Moët & Chandon slavil 220. výročí dodání první lahve do české země.