Midnight Wood - masážní olej 200ml EcceVita

Kód: DRO23705
399 Kč 330 Kč bez DPH 1 995 Kč / 1 l

Pěsticí a masážní olej s podmanivou dřevitou vůní santalu a cedru vyrobený z nejkvalitnějších přírodních olejů pro intimní chvíle a relaxaci.

Midnight Wood olej je určen k masážím celého těla nebo jako přísada do koupelí po dlouhém a náročném dni. Přírodní oleje z mandlí, kokosu a oliv pečují a zvláčňují i velmi suchou pokožku a přispívají k regeneraci namáhané pokožky. Exotické silice vzácných dřevin a orientálního koření propůjčují oleji smyslnou vůni, která přináší uklidnění a relaxaci po duševní i fyzické námaze. Tato vůně byla vyvinuta se záměrem pohladit smysly ženského i mužského pohlaví.

Produkt byl vyrobený v České republice.

Instrukce

Malé množství oleje naneste na suchou, nebo mírně vlhkou pokožku (např. po koupeli). Masáže začínejte od levého chodila a postupujte nahoru. Myslete u toho na příjemné věci a užívejte si masáže. Masáže jsou nejvhodnější ráno před sprchou nebo naopak večer před spaním.

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.