Italská vína, Strana 4
Řazení produktů
215 položek celkem
Výpis produktů
Náš tip
318 Kč
Měrná cena:
424 Kč / 1 l
Bottega Petalo "Il Vino Dell'Amore" Moscato, sladké 6,5% 0,75l (dárkový parfemovaný box) Petalo Moscato zaujme jemným perlením a nádhernou vůní...
Náš tip
502 Kč
Měrná cena:
669,33 Kč / 1 l
Bottega Gold Prosecco Spumante Brut DOC suché 11% 0,75l (dárkový box) Zajímavé prosecco s jasnou, slámově žlutou barvou a jemným, vytrvalým...
BIO
319 Kč
Měrná cena:
425,33 Kč / 1 l
Svěží a ovocné Soave Classico od prestižního vinařství Pieropan. I přes svoji slávu si stále drží velmi dobrou cenu. Hrozny pochází až z 60-letých...
