Žaludek - Bylinný čaj 50g Ecce Vita

Kód: TEA9737
143 Kč 128 Kč bez DPH 2 860 Kč / 1 kg

Směs bylin pro podporu funkcí žaludku, pH rovnováhu a trávení podle originální receptury Ecce Vita.

Bylinky vybrané pro tuto směs jsou specifické pro podporu funkcí žaludku a pH rovnováhu.

Andělika lékařská podporuje normální funkce žaludku a pH rovnováhu. Hořec žlutý a puškvorec obecný podporují normální trávení. Proskurník lékařský má pozitivní vliv na činnost střev.

Obsah: 50 g

Instrukce

2–3 šálky denně, 1–3 měsíce před jídlem 20–30 minut. Následně pauza 3 měsíce , pak lze kůru zopakovat.

Ingredience

Gentiana lutea (Gentiana lutea), Acorus calamus (Puškvorec obecný), Angelica archangelica (Andělika lékařská), Glycyrrhiza glabra (Lékořice lysá), Thymus serpyllum (Mateřídouška úzkolistá), Althea officinalis (Proskurník lékařský), Cichorium intybus (Čekanka obecná)

Ecce Vita je dynamická společnost, která již 18 let přináší na trh řadu kvalitních potravinových doplňků nejvyšší kvality. Ve spolupráci s dr. Frejem, který byl zakladatelem společnosti a dalšími holistickými lékaři tak využíváme všechny dostupné a mnohdy tisíce let staré formulace z ajurvedské i čínské medicíny. Tyto znalosti obohacené o znalosti našich babiček a využití síly bylin aplikujeme do všech našich produktů.

V dnešní době existuje mnoho společností, které vyrábějí rostlinné přípravky, z nichž mnoho nedbá na dodržování byť i těch nejzákladnějších zásad. Např. některé z nich prodávají zvláštní soli pod jménem přírodních produktů, jiné používají konzervanty, kapsle jsou vyrobeny z levné hovězí želatiny atd.

Naše přípravky v kapslích a TULSI čaje jsou organického původu, testované firmou, mezinárodními organizacemi vydávajícími testy o nejvyšší kvalitě i v certifikované laboratoři ČR. Všechny požadavky, jež se týkají čistoty, kvality a účinnosti jsou v kompletním rozsahu splněny od sběru bylin až po výrobu přípravku.

Každá bylina se sbírá v době, kdy se nachází ve stavu plné zralosti; je testována na obsah a koncentraci svých aktivních látek. V některých přípravcích se používá větší počet bylin, pěstovaných na biofarmě. Byliny se zpracovávají celé, neboť v každé bylině se nachází mnoho účinných látek, nejedná se tedy o méně účinné extrakty, jako ve většině prodávaných přípravků. Výroba probíhá v nově vybudovaných prostorách a laboratořích. Měření v rámci kontroly jakosti jsou podnikána pod dohledem vysoce zkušených a kvalifikovaných osob, která mají rozsáhlé znalosti z oblasti analytické chemie, a za účasti odborníků z chemického ústavu.

Údaje o přípravcích-doplňcích stravy a jeho účincích byly posuzovány a schváleny Státním ústavem pro kontrolu léčiv a Státním zdravotním ústavem. Kvalita přípravku je potvrzena Hygienickou stanicí hl.m.Prahy. Přípravek byl uveden na trh v souladu s rozhodnutím ministerstva zdravotnictví.

Kvalitu přípravků podporuje rozhodnutí amerického FDA (Ústav pro kontrolu léků a potravin) o povolení k prodeji v USA, certifikát BIOKONTU o prodeji bio potravin v ČR a Evropské unii.