Mastri Vernacoli Pinot Grigio DOC Trentino 0,75 l Cavit Trento

Kód: VII0309
159 Kč 131 Kč bez DPH 212 Kč / 1 l
Skladem

Suché víno světle zlatavé barvy, s příjemnou a výraznou květinovou vůní, v chuti nádherně svěží, s odrůdovým charakterem a elegancí, s dobrou vyvážeností kyselinek.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Suché víno světle zlatavé barvy, s příjemnou a výraznou květinovou vůní, v chuti nádherně svěží, s odrůdovým charakterem a elegancí, s dobrou vyvážeností kyselinek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Vína podle barvyvína: Bílá vína
Vína podle odrůd: Rulandské šedé
Vína podle Země: Italská
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 3.8.2018
Výborné víno jedno z těch lepších za tuto cenu vřele doporučuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cavit Trento je společnost hluboce zakořeněná v regionu Trentino. Malá oblast na severovýchodě Itálie, kde vinná réva, olivovníky, tedy středomořská vegetace žijí vedle smrků, modřínů a alpských rostlin. Země dávných tradic a kultury, kde přítomnost člověka a jeho vesnic, hradů a zámků harmonicky splývá s majestátní krajinou alp. Představa, která nejlépe vystihuje Cavit je velká kooperace skládájící se z velkého počtu malých vinařství. Cavit byla založena v roce 1950, aby splňovala potřeby vinařů nabídnout tu nejlepší kvalitu na trh. Dnes Cavit reprezentuje 4.500 vinařů, kteří jsou členy 11 sklepů a 60% z výroby vína v Trentinu (cca 5500 ha). Společnost Cavit  úrodu zkoumá a vybírá své suroviny z nejlepších produktů od členských sklepů, která podléhají přísné kontrole ve všech fázích: od rafinace po lahvování. Cavit je dnes jednou z největších společností v odvětví podnikání vínem. Úspěšně působí na vnitrostátním a mezinárodním poli. Sídlo Cavit Trento se nalézá v Ravina, kde jsou výrobní a logistické prostory, vinný sklep, sklípek na sekt a vinařský obchod. Také vlastní zámek Maso Toresella u jezera Toblino, který se používá pro firemní a zábavné účely.

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.