Káva Lucaffé Mr. Exclusive 1kg zrno

Kód: KA8209
566 Kč 505 Kč bez DPH 566 Kč / 1 kg
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Vlajková loď značky Lucaffé, směs tří druhů 100% Arabiky, které se mísí až poté, co jsou zvlášť upraženy. Již s prvním douškem vás tato káva zaujme svojí hutnější čokoládovou chutí, neotřelým aroma čerstvě pečeného chleba s ořechy a příjemnou cremou.

5
11x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 11.4.2024
mnam
5
Avatar autora | 5.8.2022
+ Výborná chuť
+ Pomalu a kvalitně pražená zrna
+ Krásně voňavá

Výborná voňavá NEkyselá a NEpřepražená káva :-)))
5
Avatar autora | 29.7.2022
moc nam chutna ani si nepamatuju kolik kil jsem objednala
5
Avatar autora | 6.5.2022
tato kava mi chutna co vic psat
5
Avatar autora | 22.3.2022
kaficko mnam mnam
5
IL Avatar autora | 22.3.2021
supr
5
T Avatar autora | 2.9.2020
Spokojnosť s kávou je čisto subjektívny postoj. Osobne u tohto produktu oceňujem, že v danej cenovej hladine ide o kvalitne praženú kávu s tónmi chutí, ktoré spĺňajú moje očakávania. Kľudne si kúpte balenie na skúšku, ja som to tiež tak urobil a teraz domov kupujem len túto sortu ;)
5
Avatar autora | 2.12.2019
V extaze nie som, ale proti mnohym inym kavam v podobnej cenovej relacii je to pre mna dlhodoba volba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od poloviny devadesátých let, kdy byla firma, jejímž majitelem je pan Luca Venturelli, mladý obchodník z Brescie s opravdovým šestým smyslem pro kávu, založena v Padenghe sul Garda, se rozrostla natolik, že se stala jednou z nejznámějších společností zabývajících se pražením kávy v severní Itálii.

Venturelli zahájil svou výzvu konvenčnímu světu kávy tím, že se zaměřil na mladý a iniciativní trh – obchod sáčkama, a způsobil mírnou revoluci ve způsobech připravování kávy. Sáček je v podstatě jednorázová dávka mleté pražené kávy, uzavřená v sáčku z potravinářského papíru, ideální pro přípravu dokonalého espressa. Čerstvost je zaručena skladováním v dusíkové atmosféře, balení do samostatných hliníkových sáčků předchází ztrátě vůně. Je ideálním výrobkem pro použití v kavárnách a restauracích, neustále usiluje o udržení neměnné kvality – to, čeho je v křehkém kávovém průmyslu, ovlivněném tisíci odlišnými a nepředvídatelnými proměnnými, tak těžké dosáhnout.


Pro kavárny a restaurace Venturelli navrhl „Pleasure Menu“, pravé „kávové menu“, výčet druhu kávy nabízených v řadě Lucaffé. Tato rada sahá od legendární Giamaica Blue Mountain, jednoho z celosvětově nejvzácnějších a nejžádanějších druhů kávy, až k výběru druhu z Kolumbie a Mexika, od kávy bez kofeinu až ke kávě z biologicky pěstovaného ječmene. 

Rovněž zahrnuje rozmanité druhy čajů (připravených pomocí téže metody a se zárukou nejvyšší kvality) a navíc speciální ovocný čaj. Ale sáčky se stávají populárními i v domovech, díky speciálním přístrojům, které Lucaffé též nabízí v exkluzivní a vysoce elegantní řade. Spojnici mezi všemi radami výrobku navržených Venturelliho firmou představuje vášeň pro kvalitu.


Ať se jedná o sáčky mletou kávu, či o celá kávová zrna, zpracování vždy začíná nákupem (který provádí Luca Venturelli osobně) surovin té nejlepší kvality. Následuje tradiční pražení při nízké teplotě, mletí bez zahřívání, pečlivé míšení a balení pouze v případě, že výrobek dosáhl požadovaného stupně zralosti. 

Takto přicházejí na svět nejen speciality sáčky, ale též rodinná směs Mamma Lucia, Vending, Espresso Bar a Mister Exclusive 100% arabská od Lucaffé a rady Caffé dell'Ospite aPiccolo&Dolce. Všem výrobkům je věnována důkladná pozornost ve smyslu balení a image v řadě, která se přizpůsobuje celé paletě různorodých potřeb. 

Řada produktů firmy Venturelli však není omezena jen na kávu. Dle rodinné tradice, která se upevňovala jak desetiletí míjela, společnost nabízí též biologicky vyráběný extra panenský olivový olej z kopců u města Benaco. Stejně silnou oddanost dobré jakosti a kvalitě udržuje firma i v tomto případě.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.