Royal Oporto 20 Years aged Tawny 0,75 l dárková kazeta se skleničkami

Kód: PV0161
1 135 Kč 938 Kč bez DPH 1 513 Kč / 1 l
5 dnů

Již ve vůni nabízí ohromnou paletu delikátních a vyzrálých tónů. Jantarovo kaštanová barva s okrovými okraji.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Royal Oporto 20 Years aged Tawny 0,75 l dárková kazeta se skleničkami. Toto víno je výsledkem dlouhého zrání v dubových sudech. Minimální stáří použitých vín je 20 let. Pro výrobu byly použity odrůdy: Tinta Francesca, Tinta Carvalha, Tinta Roriz, Touriga Francesa, Touriga Nacional. Již ve vůni nabízí ohromnou paletu delikátních a vyzrálých tónů. Jantarovo kaštanová barva s okrovými okraji. Bohaté a hluboké aroma přechází v nevšední sametovou chuť, s tóny koření, lékořice, vlašských ořechů, vanilky, marmelád a v závěru tóny dubového dřeva. Je komplexní, bohaté, vyzrálé a decentní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Portské víno, sherry, madeira
Portské vína: Dárkové balení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
JD Avatar autora | 11.12.2020
U jednoho balení byly rozbité skleničky - obal nebyl dostatečně pevně zajištěn.
5
MS Avatar autora | 19.3.2020
S produktem jsem byl velmi spokojen. A nejvíce se mi líbilo chování lidí firmy při reklamaci skleniček. Velmi ochotný a vstřícný. Děkuji M. Suchan

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Od založení roku 1756, kdy portugalský král José I. zakládá vydáním Královské Charty společnost Real Companhia Velha, roste důležitost společnosti, což dokazuje spolupráce s většinou královských rodin, které se postupně střídaly na portugalském trůně. V době založení společnost vlastní vinice o celkové rozloze 1 500 hektarů (v Portugalsku se nazývají Quintas), které jsou roztroušeny po celém údolí Douro. Dnes patří mezi nejvýznamnější producenty a největší vlastníky vinic v regionu Douro. K nejproslulejším Quintas, které leží v těch nejlepších polohách, patří: Quinta das Carvalhas, Quinta do Casal da Granja, Quinta de Cidrô, Quinta dos Aciprestes a Quinta do Carvalhal. Samotné víno však zraje ve starodávných sklepích ve Vila Nova de Gaia, kde je ho na ploše 180 000 m2 uloženo na 40 milionů litrů. V roce 2006 oslavila Real Companhia Velha 250 let existence a nepřerušené produkce portských vín. Znamená to nejen bohatou historii, ale také určitý závazek pro budoucnost. Není mnoho starých společností a zvláště ne vinařských. Real Companhia Velha je výjimečná svou historií, která se automaticky spojuje s historií portského vína. Je nejstarší tradiční společností, která se zabývá výrobou a vývozem portského vína a je producentem vynikající značky Royal Oporto.

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.