Vína podle Země, Strana 6
Řazení produktů
502 položek celkem
Výpis produktů
126 Kč
118 Kč
Měrná cena:
157,33 Kč / 1 l
Colle dei Cipressi Primitivo Puglia DOC 11% 0,75L - Suché, plné a intenzivní červené víno z odrůdy Primitivo s bohatou ovocnou vůní a jemnými...
126 Kč
120 Kč
Měrná cena:
160 Kč / 1 l
Colle dei Cipressi Montepulciano d´Abruzzo DOC 12,5% 0,75L - Suché červené víno s intenzivní rubínovou barvou a výraznými tóny bobulového...
126 Kč
120 Kč
Měrná cena:
160 Kč / 1 l
Colle dei Cipressi Merlot IGT 11% 0,75 L - Suché italské červené víno z odrůdy Merlot s rubínově červenou barvou a příjemnou vůní lesních...
