Mastri Vernacoli Müller Thurgau DOC 0,75 l Cavit Trento

Kód: VII0000111
139 Kč 115 Kč bez DPH 185 Kč / 1 l
Skladem

Mastri Vernacoli Müller Thurgau DOC 0,75 l Cavit Trento.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mastri Vernacoli Müller Thurgau DOC 0,75 l Cavit Trento.

Degustace:  Světle slámová barva s výraznými zelenkavými odlesky. Jemné, lehce aromatické s květinovými známkami a ovocitými tóny. Suchá, příjemně svěží chuť s vynikajícím a nezaměnitelným charakterem.

Vinifikace: Klasická vinifikační metoda bílých vín, krátká studená macerace, následuje kvašení v nerezových tancích a rychlé stáčení kvůli zachování křehkosti a aroma, která dělá toto víno odrůdově typickým.

Gastronomie: Vhodné podávat s těstovinami penne, mořskými plody, grilovanou zeleninou, uzeným pstruhem.

 

Země původu: Itálie   Vinářská oblast: Trentino
Dodavatel: Cavit Trento, Itálie   Odrůda: 100% Müller Thurgau
      Objem: 75cl
Konzumace: 10-12°C      
Zrání v dubovém sudu: Ne   Kombinace k: Bílá masa, Polévky a předkrmy, Ryby a plody moře, Sýry

Doplňkové parametry

Kategorie: Víno
Vína podle barvy: Bílá vína
Vína podle klasifikace: DOC
Vína podle odrůd: Muller Thurgau
Vína podle Země: Italská
Vinařské oblasti Itálie: Trentino

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Cavit Trento je společnost hluboce zakořeněná v regionu Trentino. Malá oblast na severovýchodě Itálie, kde vinná réva, olivovníky, tedy středomořská vegetace žijí vedle smrků, modřínů a alpských rostlin. Země dávných tradic a kultury, kde přítomnost člověka a jeho vesnic, hradů a zámků harmonicky splývá s majestátní krajinou alp. Představa, která nejlépe vystihuje Cavit je velká kooperace skládájící se z velkého počtu malých vinařství. Cavit byla založena v roce 1950, aby splňovala potřeby vinařů nabídnout tu nejlepší kvalitu na trh. Dnes Cavit reprezentuje 4.500 vinařů, kteří jsou členy 11 sklepů a 60% z výroby vína v Trentinu (cca 5500 ha). Společnost Cavit  úrodu zkoumá a vybírá své suroviny z nejlepších produktů od členských sklepů, která podléhají přísné kontrole ve všech fázích: od rafinace po lahvování. Cavit je dnes jednou z největších společností v odvětví podnikání vínem. Úspěšně působí na vnitrostátním a mezinárodním poli. Sídlo Cavit Trento se nalézá v Ravina, kde jsou výrobní a logistické prostory, vinný sklep, sklípek na sekt a vinařský obchod. Také vlastní zámek Maso Toresella u jezera Toblino, který se používá pro firemní a zábavné účely.

 

Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.