Terrazas Reserva Chardonnay 0,75 l Tupungato Terrace

 
 

Intenzivní a zralé jádro tropického ovoce přechází v pružná a krémový střed patra vyváženého dynamickými akcenty karamboly a kyselosti klementinek typických pro vysoko ležící vinice chardonnay z Tupungato (1200 m.n.m.).

Dostupnost Vyprodáno
Měrná cena 465 Kč / 1 l
Cena 288 Kč bez DPH
349 Kč    
Kód produktu VI471
Značka Terrazas
Kategorie Víno
 

Terrazas Reserva Chardonnay 0,75 l Tupungato Terrace. Vína Terrazas Reserva se sbírají ručně z vybraných vinic domény v nejlepších oblastech Mendozy. Intenzivní a zralé jádro tropického ovoce přechází v pružná a krémový střed patra vyváženého dynamickými akcenty karamboly a kyselosti klementinek typických pro vysoko ležící vinice chardonnay z Tupungato (1200 m.n.m.).

Vína podle barvy Bílá vína
Vína podle odrůd Chardonnay
Vína podle Země Argentinská

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:


Název Terrazas de los Andes je odvozený od slova terrazas, náhorní plošiny na úpatí hor Cordilleras v rámci andského horského masívu. Vinice byla založena z iniciativy Moët & Chandon a je průkopníkem trendu pěstování révy ve vysokohorských podmínkách. Tradice a francouzské know-how, v kombinaci s mimořádnou argentinskou půdou, umožňují místním vinařům vytěžit maximum z bohatosti a charakteru odrůd Malbec i Chardonnay.