Sirupy a likéry do kávy, koktejlů a limonád, Strana 11
Řazení produktů
399 položek celkem
Výpis produktů
Novinka
139 Kč
Měrná cena:
926,67 Kč / 1 l
Sada sirupů Monin Punch 3x50ml přináší sezónní příchutě perníku, griotky a skořicové rolky, které dodají horkým nápojům i dezertům nezaměnitelné...
Novinka
139 Kč
Měrná cena:
926,67 Kč / 1 l
Sada sirupů Monin PURE 3x50ml nabízí koncentrovanou ovocnou chuť bez přidaného cukru, konzervantů či sladidel. Ideální pro přípravu osvěžujících...
Novinka
148 Kč
Měrná cena:
986,67 Kč / 1 l
Objevte svět osvěžujících koktejlů se sadou sirupů Monin Spritz, která obsahuje tři miniatury o objemu 5 cl v příchutích růže, bezinka a...
