Vinařství Horák
Vinařství Horák je moravská značka určená pro zákazníky, kteří hledají poctivá lokální vína a dávají přednost srozumitelnému stylu před zbytečnou okázalostí. Důležitý je tu původ, pitelnost a charakter, který odpovídá domácí vinařské tradici.
Značka se hodí pro běžné stolování, párování s jídlem i ochutnávky domácí produkce.
Výpis produktů
255 Kč
Měrná cena:
340 Kč / 1 l
Horák Veltlínské zelené "Grand Kukle" pozdní sběr ''Vrbice, Krátký'' 0,75 l – víno, bílé, 0,75 l.
Kód: VIG2008
289 Kč
Měrná cena:
385,33 Kč / 1 l
Horák Pinot Noir "Nadzahrady,Velké Pavlovice" 0,75 l – víno, červené, 0,75 l.
Kód: VIG2001
148 Kč
Měrná cena:
197,33 Kč / 1 l
Horák Veltlínské zelené, pozdní sběr - bílé víno, Česko.
Kód: VIGB0021
216 Kč
Měrná cena:
288 Kč / 1 l
Aromatické polosuché bílé víno Pálava, pozdní sběr z trati Nadzahrady, Vinařství Horák (Velké Pavlovice), ročník 2022, 0,75 l. Tóny květů, citrusů...
Kód: VIGB0004
434 Kč
Měrná cena:
578,67 Kč / 1 l
Sekt Chardonnay Brut, Horák 2020 0,75l
Světle zlatá barva s jemným perlením. Plná, minerální a elegantní chuť s jemnou kyselinou a ovocnými tóny.
Kód: VS337
252 Kč
Měrná cena:
336 Kč / 1 l
Vinařství Horák Chardonnay pozdní sběr Vrbice Úlehle 0,75l, 14 měsíců velkém francouzském sudu.
Kód: VI106534
252 Kč
Měrná cena:
336 Kč / 1 l
Vinařství Horák Ryzlink rýnský pozdní sběr 0,75l, Zlatavě slámová barva s živými odlesky.
Kód: VI106453
282 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 1 l
Vinařství Horák Merlot výběr z hroznů 0,75l, Rubínová až tmavě fialová barva
Kód: VI106390
160 Kč
Měrná cena:
213,33 Kč / 1 l
Vinařství Horák Modrý Portugal pozdní sběr 0,75l, Víno si zachovává ovocnější projev
Kód: VI106366
191 Kč
Měrná cena:
254,67 Kč / 1 l
Vinařství Horák Ryzlink vlašský pozdní sběr 0,75l, Světlejší zelenkavá barva.
Kód: VI106342
Kód: VI106150
229 Kč
Měrná cena:
305,33 Kč / 1 l
Vinařství Horák, Svatovavřinecké VOC,0,75l, výsledné víno je pod přísnou kontrolou samotných vinařů.
Kód: VI106087
282 Kč
Měrná cena:
376 Kč / 1 l
Vinařství Horák, Cabernet Sauvignon Barrique, výběr z hroznů,0,75l, Ovocná vůně
Kód: VI106045
229 Kč
Měrná cena:
305,33 Kč / 1 l
Vinařství Horák,Cabernet Moravia, pozdní sběr,0,75l, Barva vína je jiskrná, sytě jahodově růžová.
Kód: VI106006
229 Kč
Měrná cena:
305,33 Kč / 1 l
Vinařství Horák, Dornfelder, pozdní sběr,0,75l, Barva je sytá, tmavě višňově červená.
Kód: VI105976
191 Kč
Měrná cena:
254,67 Kč / 1 l
Vinařství Horák,Rulandské šedé, pozdní sběr,0,75l, Příjemně pitelné univerzální víno.
Kód: VI105742
206 Kč
Měrná cena:
274,67 Kč / 1 l
Označení VOC Modré hory garantuje původ a nejvyšší kvalitu vína, typického pro danou oblast. Hrozny pocházejí z redukované sklizně a výsledné víno...
Kód: VI89754
Ovládací prvky výpisu
17 položek celkem