Řazení produktů

1453 položek celkem

Výpis produktů

gamechanger beige orange
Náš tip Novinka
2 903 Kč
Měrná cena: 4 147,14 Kč / 1 l

Dictador Game Changer Beige & Orange v designové dárkové kazetě, limitovaná edice.

Kód: RU1305
gamechanger black mat
Náš tip Novinka
2 903 Kč
Měrná cena: 4 147,14 Kč / 1 l

Dictador Game Changer Black Mat Special Edition v designové dárkové kazetě, limitovaná edice.

Kód: RU1304
gamechanger black
Náš tip Novinka
Dictador Game Changer Black (v dárkové kazetě)
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
2 903 Kč
Měrná cena: 4 147,14 Kč / 1 l

Dictador Game Changer Black v designové dárkové kazetě, limitovaná edice.

Kód: RU1303
slivovice 2010
Novinka
1 626 Kč
Měrná cena: 2 322,86 Kč / 1 l

Ovocný destilát Baron Hildprandt Slivovice, trojnásobná destilace, ročník 2010.

Kód: DE9957
hruskovice 2010
Novinka
1 626 Kč
Měrná cena: 2 322,86 Kč / 1 l

Ovocný destilát Baron Hildprandt Hruškovice, trojnásobná destilace, ročník 2010.

Kód: DE9956
merunkovice 2010
Novinka
1 626 Kč
Měrná cena: 2 322,86 Kč / 1 l

Ovocný destilát Baron Hildprandt Meruňkovice, trojnásobná destilace, ročník 2010.

Kód: DE9955
slivovice 2008
Novinka
1 794 Kč
Měrná cena: 2 562,86 Kč / 1 l

Prémiový ovocný destilát Baron Hildprandt Slivovice ze vybraných jihočeských švestek.

Kód: DE9954
slivovice 2005
Novinka
1 943 Kč
Měrná cena: 2 775,71 Kč / 1 l

Baron Hildprandt Slivovice 2005 zrálá v dubových sudech, sladké jihočeské švestky v tekuté podobě.

Kód: DE9953
visnovice 2004
Novinka
2 137 Kč
Měrná cena: 3 052,86 Kč / 1 l

Čirý ovocný destilát Baron Hildprandt Višňovice 2004, zrál přes patnáct let v tanku.

Kód: DE9951
tresnovice 2004
Novinka
2 137 Kč
Měrná cena: 3 052,86 Kč / 1 l

Čirý ovocný destilát Baron Hildprandt Třešňovice 2004, zrál přes patnáct let v tanku.

Kód: DE9950
etsu sakura ESK070G
Novinka
953 Kč
Měrná cena: 1 361,43 Kč / 1 l

Jemný japonský gin Etsu Sakura s květinovými tóny, dárkové balení se sklenicí.

Kód: GI1458
ru00042 naga anggur
Novinka
Rum Naga Anggur v krabičce 40% 0,70 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
847 Kč
Měrná cena: 1 210 Kč / 1 l

Naga Anggur, indonéský rum, 0,7 l, 40 %. Rum Batavia Arrack dozrávající v sudech po červeném víně Saint-Émilion.

Kód: RU00042
row22 kaapl pernicek
Novinka
95 Kč
Měrná cena: 1 900 Kč / 1 l

Anton Kaapl Karllikör Perníček, 0,05 l, 28 %. Skleněná vánoční perníková figurka plněná bylinným likérem.

Kód: DE9003
de9002 griot
Novinka
A. Kaapl likér GRIOT višňový 28% 0,70 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
457 Kč
Měrná cena: 652,86 Kč / 1 l

Anton Kaapl Griot, višňový likér, 0,7 l, 28 %. Tradiční likér z macerovaných višní.

Kód: DE9002
de9001 legionar set
Novinka
378 Kč
Měrná cena: 378 Kč / 1 ks

Anton Kaapl Legionär, dárková sada 5×0,05 l, 38 %. Pět druhů ovocných destilátů v dárkové krabičce.

Kód: DE9001
gi9003 pink heaven
Novinka
Gin H Pink Heaven 40% 0,70 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
459 Kč
Měrná cena: 655,71 Kč / 1 l

Gin H Pink Heaven, 0,7 l, 40 %. Ultra-prémiový gin s intenzivní chutí malin a lesních jahod.

Kód: GI9003
gi9002 frozen heaven
Novinka
Gin H Frozen Heaven 40% 0,70 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
459 Kč
Měrná cena: 655,71 Kč / 1 l

Gin H Frozen Heaven, 0,7 l, 40 %. Prémiový blendovaný gin s výraznými citrusovými tóny mandarinky.

Kód: GI9002
gi9001 hgin white
Novinka
Gin H London DRY 40% 0,70 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
459 Kč
Měrná cena: 655,71 Kč / 1 l

Gin H London Dry, 0,7 l, 40 %. Prémiový blendovaný gin z holandského a valašského destilátu.

Kód: GI9001

Ovládací prvky výpisu

1453 položek celkem