Whisky Aberlour 12y 40% 0,7 l (tuba)

Kód: WH98809
1 010 Kč 835 Kč bez DPH 1 443 Kč / 1 l
Skladem

12letá whisky Aberlour 12YO jesytá a sladká. Zrání této sladové skotské whisky probíhá v sudech po sherry. Ty nijak nepotlačují její citrusový charakter, alenaopak ho skvěle doplňují.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsahuje stopy: neuvádí se

Alergeny: neuvádí se

Země původu: Skotsko

Výrobce: dodává: Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s., T.G. Masaryka 282/57, 360 01 Karlovy Vary

Skladování: suchý sklad

Návod k použití: Tato Single Malt whisky z oblasti Speyside je obvykle vyráběna tradiční metodou dvou-sudového zrání - první zrání se odehrává vsudech po Burbonu a posledních 12 let zraje v pečlivě vybraných Oloroso Shery sudech, které dávají sytou, sladkou chuť scitrusovým charakterem. Výsledkem je delikátní whisky s jemnou vůní lemovanou ovocnými tóny. 12letá whisky Aberlour 12YO jesytá a sladká. Zrání této sladové skotské whisky probíhá v sudech po sherry. Ty nijak nepotlačují její citrusový charakter, alenaopak ho skvěle doplňují. Před naplněním je každý sud čichem zkontrolován samotnými výrobci.

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 30.7.2020
Tuto whisky jsme koupili ze zvědavosti, protože na "mapě whisek" (https://scotchgit.bitbucket.io/) je uvedena jako jedna ze "Sherry Monsters". Žádný monster to tedy není, je v chuti spíše uhlazená a jemná, více ovocná, takže připomíná spíš až koňak. Vhodná, když potřebujete pohladit po duši nebo jako pití pro ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vstupem na tyto stránky prohlašuji, že je mi více jak 18 let.