Gin, Strana 7

Nejprodávanější

 
410 Kč
Gin Beefeater 40% 1 l (holá láhev)
Skladem (>5 ks)
Kód: GI011
 
533 Kč
 
582 Kč

Řazení produktů

118 položek celkem

Výpis produktů

Tranquebar Colonial Dry Gin 0,7l
Gin Tranquebar Colonial Dry 45% 0,7 l
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
576 Kč
Měrná cena: 822,86 Kč / 1 l

Tranquebar Colonial Gin je založen na originální receptuře z rodinného archivu. Klasický koloniální gin s nádechem pikantnosti z exotického koření.

Kód: GI957
Tranquebar 400th Anniversary 0,75l
Gin Tranquebar 400th Anniversary 45% 0,7 l
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
576 Kč
Měrná cena: 822,86 Kč / 1 l

Tento gin byl vytvořen k výročí čtyř seti let obchodních vztahů mezi Dánskem a Indií. A jelikož v tomto obchodním vztahu jde o dovoz kvalitního...

Kód: GI956
Marylebone London Dry Gin
Náš tip VIP akce
668 Kč
Měrná cena: 954,29 Kč / 1 l

Gin Marylebone se vyrábí v Londýně firmou Pleasure Gardens Distilling Co. Tato firma využívá k výrobě ginů kombinaci botanicals jalovce, limet,...

Kód: GI955
stažený soubor
Saffron Gin 40% 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 3,5 z 5 hvězdiček.
Skladem (1 ks)
672 Kč
Měrná cena: 960 Kč / 1 l

Název Saffron si vysloužil podle hlavní ingredience a to šafránu. Mezi další ingredience patří jalovec, koriandr, pomerančová a citrónová kůra,...

Kód: GI7882000
Edinburgh Gin Seaside 43% 0,7 l
710 Kč
Měrná cena: 1 014,29 Kč / 1 l

Sladký a jemný gin s lehce slanou chutí, aroma čerstvé, lehce květinové.

Kód: GI362
Treasure
789 Kč
Měrná cena: 1 127,14 Kč / 1 l

Nezaměnitelná chuť Dictador Premium Colombian Treasure gin je založena na jedinečné surovině - kolumbijském ovoci - citrónové mandoře...

Kód: GI3100
Gin Beefeater 24 45% 0.7l
Náš tip VIP akce
617 Kč
Měrná cena: 881,43 Kč / 1 l

Beefeater 24 je gin, v kterém se přesně 24 hodin maceruje dvanáct ingrediencí. Je destilovaný v Londýně a vyznačuje svou velmi kvalitní a...

Kód: GI331
Gin Tanqueray no 10 London Dry  Gin 0,7 l
Tanqueray No. Ten 47,3% 0,7l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem (>5 ks)
747 Kč
Měrná cena: 1 067,14 Kč / 1 l

Čtyřnásobně destilovaný ultra prémiový Gin Tanqueray No.10 představuje vznešenou chuť s jemnými tóny čerstvých citrusů (grapefruit, pomeranč,...

Kód: GI31
41Z+Wm97tjL. AC SY445
689 Kč
Měrná cena: 984,29 Kč / 1 l

Třikrát destilovaný gin, při jehož výrobě se kromě jalovce a výběru z bylin používají i exotické citrusové plody, které ginu BotanicPremium...

Kód: GI081
gin cubical ultra premium 70cl
Cubical Ultra Premium London Dry Gin 45% 0,7 l (holá láhev)
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Obvykle do 1–3 pracovních dnů
937 Kč
Měrná cena: 1 338,57 Kč / 1 l

Tajemství ginu Botanic spočívá v procesu výroby - jeho destilace probíhá v Anglii v destilérii Langley Distillery Ltd., založené již v roce 1920....

Kód: GI082

Ovládací prvky výpisu

118 položek celkem