Novinky v sortimentu, Strana 29

Nejprodávanější

 
33 Kč
Planteray Sealander 40% 0,7l (holá láhev)
Skladem (>5 ks)
Kód: RU4285
 
820 Kč

Řazení produktů

530 položek celkem

Výpis produktů

UN006 1
Novinka
204 Kč
Měrná cena: 5,67 Kč / 1 ks

Liran English Breakfast — porcovaný černý čaj v kovové plechovce s aroma English Breakfast. Balení: 6x6 sáčků x 2 g (72 g).

Kód: TEA2131
NA021 1
Novinka
131 Kč
Měrná cena: 2,73 Kč / 1 ks

Liran Orchard — kolekce porcovaného černého a bylinného čaje s aroma ovocná a bylinná směs. Balení: 8x6 sáčků x 1,5 g (72 g).

Kód: TEA2130
NA007 1
Novinka
53 Kč
Měrná cena: 2,65 Kč / 1 ks

Liran Štěstí v domově — porcovaný zelený čaj s aroma medu a skořice. Balení: 20 sáčků x 2 g (40 g).

Kód: TEA2128
NA112 1
Novinka
55 Kč
Měrná cena: 2,75 Kč / 1 ks

Liran Domeček zelený — porcovaný zelený čaj s aroma pomeranče a skořice. Balení: 20 sáčků x 2 g (40 g).

Kód: TEA2125
L022 1
Novinka
118 Kč
Měrná cena: 9,83 Kč / 1 ks

Liran Sea Breeze — porcovaný černý čaj v pyramidkách, směs English Breakfast s aroma English Breakfast. Balení: 12 sáčků x 2 g (24 g).

Kód: TEA2122
monin refresher apple berry boost 1l 764474 0
Novinka
367 Kč
Měrná cena: 367 Kč / 1 l

Monin refresher Apple Berry Boost v litrovém balení přináší osvěžující kombinaci jablek, borůvek a goji. Toto ovocné pyré s obsahem vitamínů B3, B6...

Kód: SI4057
monin refresher orchard squeeze 1l 899880 0
Novinka
367 Kč
Měrná cena: 367 Kč / 1 l

Monin refresher Orchard Squeeze přináší vyváženou kombinaci broskve, meruňky a třešní obohacenou o vitamíny a zinek. Toto ovocné pyré s obsahem...

Kód: SI4051
DS9001
Novinka
318 Kč
Měrná cena: 2,65 Kč / 1 kapsle

Hořčík bisglycinát s vysokou vstřebatelností, doplněný vitamínem B6 pro lepší transport do buněk. Přispívá ke snížení únavy, podpoře nervové...

Kód: DS9001
Výstřižek
Novinka
90 Kč
Měrná cena: 3 333,33 Kč / 1 kg

Čaj Dobrý večer porcovaný dvoukomorový 27 g Sonnentor. Abyste si odpočinuli od ruchu všedního dne a strávili klidnou noc, najděte si večer...

Kód: TEA168
image.psd
Novinka
421 Kč
Měrná cena: 421 Kč / 1 kg

Buondi Prestige 1 kg zrnková káva je vyvážená směs Arabiky a Robusty, která spojuje aromatické tóny mandlí a hořké čokolády s příjemnou plností...

Kód: KA32373
mg 5944m
Novinka
Bylinný porcovaný čaj VÁHY, 30 g Dr. Popov
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
78 Kč
Měrná cena: 260 Kč / 100 g

Bylinný čaj VÁHY, 30 g Dr. Popov - Věnovaný všem narozeným ve znamení Vah (23.9. - 23.10.). Bylinný porcovaný čaj, 30 g.

Kód: TEA91410
pletovy caj 1
Novinka
62 Kč
Měrná cena: 206,67 Kč / 100 g

Pleťový čaj bylinný porcovaný, 30 g Dr. Popov - Dodává pleti zdravý a zářivý vzhled. Pravá krása vychází zevnitř.  

Kód: TEA9580
byliny porc repik
Novinka
Řepík lékařský nať, 20 g Dr. Popov
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
49 Kč
Měrná cena: 245 Kč / 100 g

Řepík lékařský nať, 20 g Dr. Popov - Pro zdravou močovou soustavu, střeva a žlučník, dobré trávení.  

Kód: DRP9343
kotvicnik zemni 100g
Novinka
Kotvičník zemní nať, 100 g Dr. Popov
Obvykle do 3–5 pracovních dnů
125 Kč
Měrná cena: 125 Kč / 100 g

Kotvičník zemní nať, 100 g Dr. Popov - K udržení hormonální aktivity, reprodukčního systému, pro energii a zdravé pohlavní orgány.

Kód: DRP9030
TB RIMBABA rimbaba
Novinka
139 Kč
Měrná cena: 2 780 Kč / 1 l

Serafin Řimbaba – tinktura z bylin 50 ml - Napomáhá při migréně, k úlevě při menstruaci a k menopauzálnímu komfortu.

Kód: DST386
TP CESNEK MEDVEDI cesnek medvedi
Novinka
149 Kč
Měrná cena: 298 Kč / 1 l

Serafin Česnek medvědí – tinktura z pupenů 50 ml. Přispívá k fungování krevního oběhu, cév a srdce, k metabolismu cholesterolu a vylučování...

Kód: DST007
Lio Nano II 800 Grape Ice jednorázová elektronická cigareta 16mg
Novinka
120 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 1 ks

Lio Nano II 800 Grape Ice jednorázová elektronická cigareta 16mg   jednorázová elektronická cigareta

Kód: ECG133
Lio Nano II 800 Cherry Strawberry jednorázová elektronická cigareta 16mg
Novinka
120 Kč
Měrná cena: 120 Kč / 1 ks

Lio Nano II 800 Cherry Strawberry jednorázová elektronická cigareta 16mg   jednorázová elektronická cigareta

Kód: ECG131

Ovládací prvky výpisu

530 položek celkem